Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit lehet ilyenkor tenni?

Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés

Szóval, a törénet elég hosszú, de megpróbálom röviden és tömören megfogalmazni.

Az egész nyáron kezdődött, amikor az egyik osztálytársam írt és elkezdtünk beszélgetni. Hamar kiderült, hogy többet akar barátságnál. Akkor nagyon össze voltam zavarodva ezzel kapcsolatban, egyik percben eltudtam volna képzelni, hogy összejövünk, a másikba már nem. Ezt meg is írtam neki. Még akkor (pár nappal később) megmondtam neki, hogy én ezt nem szeretném. Majd amikor újra suli lett újra próbálkozott, Facebookon sokat írt, hogy "Mi a helyzet? :3", "Mi van rajtad? :3"...stb. Utálok megbántani embereket, szóval sokáig tűrtem. Aztán kiderült, hogy ezt az osztályból két másik lánnyal is csinálja (párhuzamosan!). Akkor lett végképp elegem. De tovább folytatta a nyomulást, holott már megmondtam neki, hogy NEM. Ezt kismilliószor eljátszottuk... Már odáig megy a dolog, hogy olyan dolgokat ír, hogy "Segítek bármit felfedezni :3" és, hogy "Olyan jó a segged, a melled, olyan szép az arcod", "Te vagy az álomnőm", "Volt, hogy olyan jól néztél ki, hogy már feszült a gatyám" de már mondtam neki, hogy NEM jön be (többször is)...

A másik, amit most kezdett el az a "fogdosás"..."szerencsére" még csak a derekamat (pl. amikor elmegy mögöttem "véletlenül" megfogja a derekamat, vagy ha egy füzetet nézünk akkor). Ja, és ez ugyan mellékes de folyamatosan néz és nagyon idegesítő.


És nem ért sem a szép szóból, sem a csúnyából.


Egyszer írt egy hosszú üzenetet, hogy ő mennyire elkeseredett, mert a szülei ennyi idősen már együtt voltak (18 éves) és, hogy neki soha nem lesz senkije...stb.


Elég tanácstalan vagyok (vagyis vagyunk, a többi lánnyal) :(


Kérlek segítsetek!



2017. márc. 2. 20:36
 1/3 anonim válasza:

Szia/sztok.

Ez az a tipikus srác aki csak lyukra játszik.

(nem mintha azok lennétek)

Igaz hogy az ilyen fiúk nagyon vonzóak tudnak lenni a szexi tetteikkel meg a merészségükkel macsóságukkal de az ilyen fiúval való összejövés sehogy se jó.

Szóval szerintem tréfáljátok meg durvá vagy mondjátok azt hogy van pasitok vagy tényleg jöjjetek össze valakivel.Akkor talán leszáll rólatok.

De lányok ha durván visszaválaszoltok valamivel akkor egy idő után abbahagyja.Próbálkozzatok.SOk sikert!

Egy lány társatok. :)

2017. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Haggyátok békén!Ha egyszer megmondtad neki hogy NEM akkor ne játszatok vele.
2017. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1: Köszönjük, már megoldódni látszik a probléma. :)

#2: Mi nem játszunk vele...

2017. márc. 3. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!