Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnék szorosabb kapcsola...

Hogy tudnék szorosabb kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne itt szó,hogy idén kezdtem az új suliban és talán van 1 ember akivel napi szinten beszélek az iskolán kívűl is az osztályból.Hogy alakíthatnék ki jobb kapcsolatokat,ugyan így facebookos beszélgetésekkel is?Lányokkal is jó lenne jobb viszonyt ápolni.
2017. márc. 6. 21:40
 1/1 anonim válasza:
Két éve kezdtem új sulit azóta mindenkivel tök jóban vagyok.. Nem tudom hogy csináltam mert nem vagyok az a beszédes fajta, meg aki rögtön it mások felé.... De ha nekem sikerült 1 hónap alatt jóba lenni mindenkivel akkor neked is sikerülhet... én nem tudom mit csináltam oda jöttek akadt közös témánk meg ilyenek...
2017. márc. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!