Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Magányos vagyok a suliban....

Magányos vagyok a suliban. Megszakadtak a baratsagaim, egyedul vagyok szunetekben, nem tudok beszelgetest kezdemenyezni mAR SENKIVELsem. Stb. Mit tegyek? Mivel foglaljam el magam igy, egyedul a suliban?

Figyelt kérdés

Kerlek olvassatok el!!:.Volt egy harmasunk(szorosabb baratsagunk) az osztalyban(masodikos vagyok egy kisgimiben) :nagyon jol elvoltunk ,am mint az lenni szokott a harmas kezdett kibovulni,egy kb 8 fos -re csoportra gyarapodott.Egyszer csak azon kaptam magam h nem tartozom mar kozejuk,nem tudok hozzaszolni a temakhoz,rosszul erzem magam koztuk.KEVESNEK

.Ebben a 8 fos barati korben kialalakultak meg szorosabb baratsagok.Es itt szakadt el a cerna... Kiestem belole (ez egy hosszu sztori ,inkabb nem megyek bele) .Persze elmeletileg meg kozejuk tartozom,de gyakorlatilag mar nem.

DE NEM EZZEL VAN A BAJ......

Eddig megvoltam voltam a suliban,mert barhogy is alalkult ez a barati kor mindig volt azert vki az osztalybol akivel igy elvoltam.De most ugy erzem h mar nincs senki.Van egy lany (az egyik a regi 3 as-bol) akivelmostanaban mindig vagyok (vele mindig is joba voltunk)de nem igazan vagyunk mar olyan jo baratok(folyton csak a sulival kapcsolatos dolgokrol dumalunk mar, vagy pedig rola (mivelhogy o szupertehetseges mindenben es en egyszeruen nem merek megszolalni melette,mivel sokkal kevesebbnek erzem magam nala)De o legalabb valamennyire foglalkozik velem(bar lehet h csak szanalombol)de a tobbiekkel mar ennyi kapcsolatom sincs .Akik regen a barataim voltak mara mar idegenekke valtak,egyszeruen mar nincs kozos temam veluk.

Persze azert valtok veluk egy par mondatot de csak ilyen felszines temakrol.

szoval a problema az,hogy onbizalomhianyos lettem.Nem merek mar megszolalni sem,egyedul erzem magam ,feleslegesnek ,luzernek.Egesznap magam alatt vagyok,es nagyon faradt. Mar a sulira sem tudok koncentralni,a jegyeim elkezetk lefele csuszni(emiatt meg nagyobb nyominak erzem magam.Szunetekben nagyon sokszor vagyok egyedul(egyszeruen mar nem vagyok kepes masokkal beszelgetesbe elegyedni) es nem tudom mivel lefoglalni magam.(probaok olvasni, vagy tanulni vmit ,de egyszeruen mar nem tudok ra koncentralni,annyira zavar ,h egyedul vagyok.Nem tudom mit csinaljak!!!! Ugy erzem mar h nem is vagyok eleg jo oda, abba a suliba(pedig tenyleg nem vagyok egy buta ember.Gondolkoztam azon ,h atmegyek egy masik suliba (de mi van ha ott is ez lesz???)

Segitsetek legysziii



2017. márc. 7. 18:21
 1/10 A kérdező kommentje:
14/L
2017. márc. 7. 18:25
 2/10 mrtechnikus válasza:
21%
Szerezz magadnak pasit! Talán nem is baj ha nem abba a suliba jár! Sajnos én is sokszor voltam hasonló cipőben. Másik tanács próbálj a fiatalabb osztályban kapcsolatot építeni nekem az szokott segíteni! Remélem tudtam segíteni!
2017. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia, ha gondolod leírhatod privátban a történetet, és megpróbálhatok tanácsot adni :)
2017. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
28%
Ne menj át másik suliba! Érdekes, én mindig jól megvoltam beszélgetés nélkül, sőt, én a nyugalomra vágytam. Úgy látszik a magányosabb, csendesebb típusokból is többfajta létezik. Téged lefáraszt, ha egyedül vagy. Engem feldob. A kommunikáció és a folyamatos ok nélküli mindenen röhögcsélés az, ami számomra unalmasabb és fárasztóbb, mint az egyedüllét. Szórakozni egyáltalán nem szeretek, rendkívül fárasztónak tartom, akkor már inkább valami tudományos dolgot olvasok. Nem tudom mit csinálj, talán olvass valamit.
2017. márc. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerezz magadnak pasit!"


Szerintem még várjon vele.

2017. márc. 10. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
En ugyanebben a helyzetben vagyok csak tudod mi a kulombseg ? Hogy en ebben a tetves eletben vagyok full egyedul! :(((
2017. jún. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy meny egy másik gimibe hiába kisgimi vagy a másik csajjal keress közös témát
2017. júl. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Tudom hogy már nem aktuális de ha egy egyesületbe sportolsz ott általában lesznek nem barátok de társak akik segítenek a legjobb barátnőmet ott ismertem meg
2018. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ebben az elcseszett világban mar csak kamu barátok vannak .

Mindig annak a társaságát keresik jobban, akikkel tudnak baromságokon és gyerekes dolgokon röhögni . Komolyabb helyzeteket is csak viccnek látják . Lehet az a baj veled ,hogy te nem ilyen vagy (ami persze egyáltalán nembaj !!!) te komolyan veszed az életet és ok gyerekek meg a komoly élethez .

Te 5 év múlva mar tapasztalt leszel , míg ok a drogokba és a szánalmas életbe vágnak bele a szánalomtol . Mindegy hogy ki , elmondhat a hátam mögött mindennek , csak lehessen vele jót röhögni . Életcel 0.:)

2019. márc. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Önbizalomhiányos vagy, mert tönkretettek téged az osztálytársaid! Minden baj, amit csinálsz, rosszul váalszolt az órán, lehülyéznek, lehurrognak. Ugyanazt a viccet utánad elmondja más, de azon meg röhög mindneki. Hidd el, bennük van a hiba, mert Te jó ember vagy és nem ítélsz el másokat. Szerezz egy pasit mihamarabb, a legjobb, ha nem olyan, mint ők, és vele összebújni, megszeretgetni a másikat, beszélgetni, hidd el, olyan jó lesz ,hogy már nem is érdekel, hogy ha meztelenre vetkőztetnek a suliban. Én is így voltam vele, de lett egy gyönyörű barátnőm, aki hasonló helyzetben volt, mint én, és hát azóta álompár vagyunk, és mindenben megértjük a másikat.
2019. dec. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!