Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti hogy kezelnétek ezt a...

Franky^^ kérdése:

Ti hogy kezelnétek ezt a dolgot az én helyemben?

Figyelt kérdés

Üdv!


Most mentem középsuliba és van egy gyerek az osztályba akit jobban megismertem és nem nagyon tudnám sorolni az ember kategóriába...


Kezdjük ott hogy számomra már a neve nagyon irritáló, direkt nem mondom ki mert nem akarom megsérteni azokat az embereket akiknek ugyanez a nevük és rendesek. Év elején nem beszélt sokat és már amikor mentem be a suliba szeptemberben akkor megláttam és először megsajnáltam. Kis dagi gyerek ott áll a suli előtt az apjával be se mer menni hát ti nem sajnáltátok volna meg? Aztán az első 4-5 hónapban nem beszélt sokat csak az akkoriban felszedett "barátaival" beszélgetett, ez volt olyan 2-3 ember.


Aztán már elkezdte megmutatni igazi énjét...

Nem nekem de elkezdett sz.r vicceket mesélni és nem voltam tőle olyan távol szóval hallottam is és már én éreztem magamat cikinek hogy ő az osztálytársam.

Aztán meg amikor nagyobb lett a képe elkezdett órákon is pofázni és telefonozni. Nagyon idegesítő amikor elkezd ordibálni óra közepén hogy valami legendary-t nyitott vagy mit tudom én.

Aztán történt az hogy a punk haverom megelégelte ezt és matekon rá ordított és szó szerint be sz.rt a gyerek...

Undorító volt még pasi létemre is futottam ki a budira hányni.

Aztán meg elkezdett mindenkivel beszélgetni és "vicceket" mesélni és nagyon kezdett felcseszni. Nem csak én mondtam neki hogy hagyja abba nincs humora, de azért is folytatta.

Még ekkor volt egy olyan hogy mondta hogy mennyi ösztöndíjat kap meg ilyenek, (sz.ros 10 ezret...) és amikor mondtam neki hogy nem kapsz ösztöndíjat mert egyből megbuktál, elkezdett a sok ember előtt rinyálni.

Gyakorlatból is nagyon sz.r a kettesért fog majd szint vizsgázni. Legalább okos lenne ha ronda vagy valamiben jó lenne, de semmi!

Most nemrég történt az is hogy dobott a barátnőm és nagyon magam alatt voltam és azzal kezdett csesztetni hogy szingli vagyok és szőke nős "vicceket" mesélt csak nekem (mert a barátnőm szöszi volt). Na akkor volt hogy a haverom állított le annyira szétoltottam és még neki is mentem volna.

Ezek után persze nem állt volna le...

Csinált egy kamu facebook-ot amit egy csaj facebook oldalának akar be állítani és azt mondja hogy ő a csaja. Kezdjük ott hogy a csaj a képen egy kiszedett pláza cica és a gyerek egy dagadt, kocka, pattanásos, páva hajú meg felfogású, igénytelen, fogyatékos gyerek.


És még ki tudja mit hoz a jövő mit fog még csinálni...



2017. márc. 11. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Rendes voltal, hogy megsajnaltad de sajnos ez van, az emberek sokszor masmilyenek, mint eloszor gondoljuk. Lehet hogy nem rossz o, csak masok vagytok, nem kell baratkozni. Ha idegesit, ne keresd a tarsasagat, epitsd le.

Nekem is volt ilyen ember a munkahelyemen akivel beszelgettem sokat mikor ott kezdtem dolgozni, de aztan belattam hogy nem passzolunk mert irrital - ergo nem szeretek vele baratkozni szoval egyszeruen nem kerestem tobbet, vagyis egyre kevesebbet.

Foglalkozz masokkal.

2017. márc. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az ilyen élettelen idiótákkal nem nagyon lehet mit kezdeni. Szólj a szüleinek hogy fegyelmezzék meg, ha nem teszik akkor majd te fogod. Ha meg nem akarod megverni akkor beszélj vele hogy ne legyen ekkora barom. Most csak ennyit tudok rá mondani.
2017. márc. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnállak,de én ezeken a gyerekes viselkedésein csak nevetni tudnék/tudok.Én helyedben,már rég a pofájába léptem volna a 38-as lábammal,hogy irritál,és kuss van!

(17/l)

2017. márc. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ott helyben lesmároltam volna a kis gömbőcöt. Kíváncsi vagyok hogyan reagált volna.
2017. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak vicceltem, nehogy elhigyjétek :D Csak rendes emberek jöhetnek szóba.
2017. márc. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Rocker15 válasza:
Annyira egyszerű... Meg bukott, sz@r gyakorlatból úgyhogy valószínű hogy távozni fog az osztályból...
2017. márc. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!