Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan alljak le ezzel az...

Hogyan alljak le ezzel az ostoba rajongassal?

Figyelt kérdés

Szoval az a helyzet, hogy mint sok tinedzser, en is belezugtam az egyik tanaromba:( nagyon-nagyon jokepu, fiatal (27 eves) es nagyon lelkes, kedves, jol tanit. Viszont sokszor egyszeruen keptelen vagyok a feladatra koncentralni az orain, mert allandoan csak ot bamulom, es lehet, hogy ez mar neki is feltunt. En viszont nem akarom, hogy valami buta kis rib.ncnak nezzen, eszemben sincs barmi olyat is csinalni, tudom, hogy semmi eselyem, hiszen menyasszonya van es kulonben is 10 evvel idosebb nalam, na meg mellesleg a tanarom. Es azt is tudom, hogy ez igy van rendjen meg hogy rajongani normalis stb., de megis rettenetesen zavar! Raadasul a tantargya nagyon fontos nekem, tehat foleg nem engedhetnem meg magamnak az almodozast. De megis ha vele van oram, egyszeruen ok nelkul jokedvem tamad, akkor is, ha elotte nagyon rosszul ereztem magam, ha ram nez, sokszor onkentelenul elkezdek vigyorogni, mint a tejbetok es ha felszolit, rettenetesen zavarba jovok, hogy nehogy elrontsak valamit, ha viszont megdicser, a "fellegekben vagyok". Szeretnem valahogy ezt a gyerekes viselkedest elhagyni, mivel egyreszt fontos, hogy az orain odafigyeljek, masreszt tenyleg nem akarom, hogy egy kis libanak gondoljon. Lehetseges ez valahogyan?

ui:bocsanat a panaszaradatert, de mar tenyleg nagyon zavar a dolog :/

17/L



2017. márc. 13. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

A korod alapján 1 év múlva ballagsz. Szóval legrosszabb esetben is egy év múlva már nem fogod látni. Kicsit több.


Hogy megszűntetni hogy tudnád? A gondolkodásoddal minden rendben van és tisztáztad,hogy nem akarsz tőle semmit. Ez rendjén van, ez a lépés kell. Ezen kívül fogalmam sincs,hogy lehet-e. Talán ha lesz párkapcsolatod, akkor majd enyhül, mert ott lesz a barátod. De csak emiatt ne akarj összejönni senkivel.


A vigyorgást viszont tudod befolyásolni. Azt hagyd el, mert a végén még olyannak fogsz tűnni miatta,amilyennek nem akarsz. Nem kell,hogy lássa a jelét ezeknek a dolgoknak.

2017. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tereld el a figyelmedet. Sporttal, barátokkal, egy jó könyvvel, teljesen mindegy; az a lényeg, hogy kösd le magad, merülj el valamiben, ami érdekel. Meglátod, működik!
2017. márc. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom mindkettotoknek. Egyebkent 2 ev mulva ballagok, evvesztes vagyok, de jovore valoszinuleg mar nem fog tanitani. Oran kivul amugy nem nagyon szoktam rajta agyalni (maximum neha kibeszeljuk a baratnoimmel:p), tehat igazabol csak azt kene megoldani, hogy az orajan ne jarjon mashol az eszem. Es hat igen, valoszinuleg az is kozrejatszik, hogy nincs baratom mar regota, de persze emiatt osszejonni valakivel eleg hulyeseg. Szoval valahogy megprobalom kontrollalni a vigyorgast:)
2017. márc. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!