Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi bajuk van az embereknek a...

Mi bajuk van az embereknek a rockkal, metállal?

Figyelt kérdés
Ma órán a külföldi tanárral zenéket hallgattunk és mi raktuk be a zenéket. És viccből (azért mondom hogy viccből mert tudtam hogy lefogják hurrogni)beraktam egy Tankcsapda-mennyországot és úgy elkezdték fujogni mintha valami sátánista zenét raktam volna be. Aztán az osztálytársaim úgy beszéltek rólam mintha valami Bódi Gusztit raktam volna be.A lányok meg ilyen mainstream,nem is értik a szöveget,értelmetlen a szöveg,csajokkal adják el a zenét stb.. Meg amikor a ének tanár mondja hogy "Van Rap,Klasszikus zene,Opera,Heavy Metal" A metálon mindig egy kicsit röhögnek.....

2017. márc. 14. 14:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de mindig titkolnom kellett, hogy én rockot meg metált hallgatok, mert akkor mindjárt jöttek a megjegyzések. Nem értem miért jobb mondjuk egy Minaj meg egy Bieber...
2017. márc. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 acelsziv ***** válasza:
100%

Kezdjük ott: a Tankcsapda inkább punk, mint metal.

És úgy tűnik van egy rakat ostoba divatmajom osztálytársad.

Ennyi a magyarázat. Rockot hallgatni nem trendi és számukra megvetendő ha valaki kilóg a sorból.

2017. márc. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Korlátoltak, ennyi. Engem konkrétan a hosszú hajam miatt (is) szekáltak a suliban.


21/F

2017. márc. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
7%
Kezdjük ott, hogy a nálad idősebb rocker/punk korosztály az elviselhetetlen magatartásukkal lejáratták magukat, és a zenét is. Kb. minden osztályban volt egy ilyen hülye, akinek az összes cucca egy kitépett füzetlap volt, és ott zsidózott, cigányozott, ahol csak tudott, és a rosszabb minőségű iskolák összes osztályába jutott egy, ezzel sikeresen le is járatva magukat mindenki előtt. Meg nekem ez a hörgős rockzene alapból irritáló, pontosabban inkább rossz hallgatnom. Ha szereted, hát hallgasd. A te döntésed. Ha más nem szereti hallgatni, az meg az övé.
2017. márc. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 acelsziv ***** válasza:
90%

4: általánosítás és ostobaság megy azt látom.

Csak fyi. Nem minden rocker rasszista és a rocknak csak egy töredéke hörgős, zúzós zene. Előtte nézz bele aztán okoskodj.

2017. márc. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jól mondja a Paksi Endre.
2017. márc. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%

Ne általánosítsunk már. Nekem fél osztályom rocker :D

14/l

2017. márc. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%

Épp ezt mondja, hogy "mindenki ismer egy olyat". Ez nem azt jelenti, hogy mindegyik olyan. A negatív tapasztalat sokkal jobban megmarad az emberben, így hát ezek a nézetek elterjedtek, előitéletet hagyva hátra.

Pedig még a Mennyország tourist népszerű is, tőlünk szerintem mindenki kívülről fújja, pedig a 2000-es generációból jövünk.

Nálunk a ribik hallgatnak ilyen Starboy-szerű zenéket, a fiúk a rapet választják, de vannak metalcore-osok is. Nálunk a divatzenéken fújolnak az emberek, úgy tűnik, szerencsés vagyok.

2017. márc. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 acelsziv ***** válasza:

10: Esetleg, hogy az összes repper f aszfej.

Csak itt idejönne egy csóka, hogy "na ne már"

"Miért? Te repper vagy?"

"Nem. F aszfej"

:D

2017. márc. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Tom Benko ***** válasza:
100%
Alapvetően nem populáris, semmilyen szempontból, egyszerűbb berakni valamilyen kategóriába. Mivel a külsőségek, a megfogalmazás erősen elüt a "normális"-tól, a legegyszerűbb valamilyen negatív nézetet rájuk húzni.
2017. márc. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!