Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy tudnék segíteni egy...

Hogy tudnék segíteni egy olyan embernek, aki össze van törve, ha nem hajlandó beismerni, és én sem vagyok a szavak embere?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, aki rengeteget ad mások véleményére. Régen nagyon közeli barátok voltunk, de egy olyan éve kissé eltávolodtunk egymástól, viszont azért még jóban vagyunk.

Októberben elkezdett fogyókúrázni, pedig még 18 alatti, és cseppet sem kövér. Naponta tornázik, de nem eszik rendesen. Volt, hogy majd összeesett az éhségtől.

A fiúk rá vannak szállva, állandóan a fenekét csapkodják, úgy viselkednek vele, mint egy szexjátékkal, pedig sosem viselkedett kihívóan. A helzyet az, hogy ma valami nagyon csúnyát mondtak neki, amit inkább nem fejtenék ki. Teljesen össze volt törve, és nem hallgatott se rám, se a legjobb barátnőjére, mikor azt mondtuk, hogy ha nem ad valamelyiknek egy pofont nem hagyják abba. Sajnos igazunk lett. Akarunk szólni az oszinak, de ő nagyon totyi, nem szokott ilyesmikben segíteni, tanácsokat adni. Szülei nem tudnak ezekről. Arra gondlotunk a legjobb barátnőjével, hogy megmondjuk nekik, mert a lány nem fogja.

Viszont szerintem őt kéne meggyőzni, hogy szólnia kéne, vagy legalább kiálljon magáért. Tudnátok valami tanácsot adni? Mivel lenne érdemes próbálkozni?


2017. márc. 16. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Az ilyen emberek mint te mit érezhetnek?! Miért baj az, ha fitt akar maradni és miért csak a kövérek fogyókúrázhatnának?


Ő edzz, tesz a jövőjéért és az egészségéért! Szerinted csak a kövérek edzzenek?


Az iskolában csak a kövéreknek van tornaóra?

2017. márc. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem az a baj, hogy tornázik. Én is yogazok naponta. Az a probléma, hogy nem eszik rendesen, és az ilyennel nagyon könnyen tönkreteheti a szervezeté. Volt hogy egy nap összesen egyetlen almát evett.
2017. márc. 16. 17:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy keveset eszik?
2017. márc. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Néha mondta, meg volt olyan is, hogy megkérdeztem, hogy miből áll a diétája.
2017. márc. 16. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!