Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felb**ztuk a tánctanárunkat?!

Felb**ztuk a tánctanárunkat?!

Figyelt kérdés
Szóval úgy volt, hogy mint minden pénteken, ma is du. 4-ig van a tánc, de nem ez a lényeg. Szóval ma is kivétel nélkül volt, de ez volt az eddigi legrosszabb, márpedig amúgy minden táncóra az. Eleinte egy fél órát táncikáltunk 2 perces szünetekkel, majd 10 percet pihentünk. Mármint nem pihentünk, hanem hangoskodtunk.Egyébként én nem akartam felállni, mert UTÁLOK!! táncolni, csak az ofő kényszerített rá. A fiúk fociztak, a lányok kergetőztek, mindenki (felvállalom, hogy köztük én is) kiabált. De amúgy nem csak ez volt. Tánc közben mindenki valami rondát bekiabál, sőt, valaki olyan pofátlan, hogy képes a tanár előtt is káromkodni, csak mert ,,ő csupán egy tánctanár". Nos, most ez volt, de a tanárnak olyannyira elege lett az egészből, hogy elkezdett velünk kiabálni meg káromkodni. Nos, mi ezt sem vettük komolyan, én is voltam olyan hülye, hogy röhögtem rajta. Na ja, de így mégpipább lett. De ezután két perccel helyreállt a rend, de igen gyanítom, hogy még mindig rohadtul haragszik. Mi lenne a legjobb megoldás arra, hogy kövi órán ne legyenek ilyenek még a legrosszabbak is?

#tanár #iskola #osztály #táncóra #tánctanár #diák és tanár kapcsolat
2017. márc. 17. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom 14 év alattiak lehettek az osztálytársaitokkal ha nincsen még semmi felelőség érzetetek.

Elnézést kérsz a tanártól, ha megbocsájt akkor legalább a te bűntudatoddal nem kell számolni.

Te nem fogod tudni megváltani az osztályt ha mindenki kiabál.. Annyit tegyél, hogy legalább te viselkedsz normálisan. A tanár sem jó kedvében van ott, gondolom szeretné a munkáját szépen letudni, de ti megnehezítitek neki mindennapjait.

2017. márc. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Annyit hozzá tennék hogy nem kötelessége táncikálni meg focizni hagyni titeket. Ezt azért csinálja mert nem akar hajtani titeket és izgalmassá akarja tenni az óráitokat. Megtehetné hogy a könyvből tanít amit az én tesi tanárom megtett gyomorgörccsel jártam be tesire,több sérülés is volt és sokszor volt izomlázam,sírógörcsöm mert rendes tesi volt és nem ez ami nektek van. Tehát ezen gondolkozz el,mondhatná hogy akkor most egész órán gyakorlatoztok de ehelyett kedveskedni próbál nektek. Legközelebb ha ilyen van mutass példát,menj oda hozzá és kérj bocsánatot az osztály miatt és nyugtasd meg hogy nem ő a probléma.
2017. márc. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Közbe leesett hogy tánc 😃 ettől függetlenül az utolsó mondatom érvényes
2017. márc. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :)
2017. márc. 17. 21:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem azért nem szólunk be a másiknak, mert tánctanár vagy nem tánctanár! Hanem azért, mert egy emberi lény! neked hogy esne, ha ok nélkül a tanárok beszólnának a folyosón? Ennyire érzéketlenek és gonoszak hogy lehettek? Észveszejtő, hogy már azok a fiúk is így beszélnek, akik táncolni járnak!! Idióta elb*@*szott fiatalság....! El vagyok keseredve! Te meg röhögsz azon, hogy káromkodnak és beszólnak a tanárnak.. gondolom magad sem tudtam miért, csak kényszert éreztél rá, ha már mindenki röhög ok nélkül.. Hát persze... Őszintén, miért ordibáltál? Egyáltalán tudod te, hogy miket beszéltél akkor? Vagy önkívületi állapotba kerültél, és ha már zeng a terem, akkor te is ordíts? Ennyire.. Á, nem is idegesítem fel magam.


"Mi lenne a legjobb megoldás arra, hogy kövi órán ne legyenek ilyenek még a legrosszabbak is?"


Az, hogy megdöglötök. Ez most csúnya volt, de így van. Túl rosszak vagytok. Nincs mit tenni...

2017. márc. 18. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jesszus, utolsó azért nyugi :D Te meg kérdező vegyél erőt magadon, és azzal akarj kitűnni a tömegből, hogy önmagad vagy, nem pedig egy birka aki a többit követi mer' az a menő. Nem menő parasztnak lenni, egyik és másik véglet sem jó. Ha szarul érzed magad miatta, akkor kérj elnézést a tanártól, mint ahogy előttem is írták!
2017. márc. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!