Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha jönne az osztályotokba egy...

Ha jönne az osztályotokba egy félszeg szerencsétlen csendesebb lány és valaki azt mondaná róla hogy az előző sulijában lopott és fiúkat molesztált akkor azt elhinnétek neki annak az embernek?

Figyelt kérdés
2017. márc. 20. 23:09
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs elhinnétek annak aki róla ezt állítja
2017. márc. 20. 23:10
 2/8 anonim ***** válasza:
nem hinném el
2017. márc. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Attól függ ki mondja,ha megbízható forrás lehet,hogy elhinném,de akkor is megpróbálnám megismerni a lányt,és saját tapasztalatom alapján ítélkeznék felette.
2017. márc. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fenntartanám az ítéletet amíg biztos forrásból nem derítem ki/deríti valaki ki hogy ez igaz vagy hamis. Mondjuk egy volt osztálytársától vagy közös ismerősünktől.
2017. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 gnoomage ***** válasza:
Sajna voltak már ilyen debil lány osztálytársaim, így ha egy megbízható haverom mondaná biztos jobban figyelnék rá.
2017. márc. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
55%

Vannak ilyen lányok sajnos, de azt a "fiúkat molesztált" részt én nem venném készpénznek.

Amúgy új közegben mindenki csendesebb az elején.

2017. márc. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pont tojok az ilyenekre. :D Ha engem érdekel, akkor úgyis beszélgetni fogok vele.
2017. márc. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Lol nope.

Az emberek minden szart kitalálnak....

Majd pont egy 'csendesebb/szerencsétlenebb' lány fog fiúkat molesztálni xDD

2017. márc. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!