Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Ha jönne az osztályotokba egy félszeg szerencsétlen csendesebb lány és valaki azt mondaná róla hogy az előző sulijában lopott és fiúkat molesztált akkor azt elhinnétek neki annak az embernek?

03-20 23:09  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

bocs elhinnétek annak aki róla ezt állítja

# 1/8Időpont 03-20 23:10 Privát üzenet
nem hinném el

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont 03-20 23:12 Privát üzenet
Attól függ ki mondja,ha megbízható forrás lehet,hogy elhinném,de akkor is megpróbálnám megismerni a lányt,és saját tapasztalatom alapján ítélkeznék felette.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont 03-20 23:15 Privát üzenet
Fenntartanám az ítéletet amíg biztos forrásból nem derítem ki/deríti valaki ki hogy ez igaz vagy hamis. Mondjuk egy volt osztálytársától vagy közös ismerősünktől.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont 03-20 23:18 Privát üzenet
gnoomage nevű felhasználó válasza:

Sajna voltak már ilyen debil lány osztálytársaim, így ha egy megbízható haverom mondaná biztos jobban figyelnék rá.

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont 03-20 23:52 Privát üzenet
Vannak ilyen lányok sajnos, de azt a "fiúkat molesztált" részt én nem venném készpénznek.
Amúgy új közegben mindenki csendesebb az elején.

A válasz 58%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont 03-21 02:02 Privát üzenet
Pont tojok az ilyenekre. :D Ha engem érdekel, akkor úgyis beszélgetni fogok vele.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont 03-23 15:16 Privát üzenet
Lol nope.
Az emberek minden szart kitalálnak....
Majd pont egy 'csendesebb/szerencsétlenebb' lány fog fiúkat molesztálni xDD

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont 03-28 17:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan ennyire életképtelen/lúzer? (az "élményeim" lentebb)
25 éves kör körül nehezebb barátokat szerezni vagy én vagyok ilyen szerencsétlen?
Lehetséges hogy annyira ronda és szerencsétlen vagyok, hogy soha senki sem fog kedvelni? 17l
Hogy lehetek ilyen szerencsétlen?
Nagyon nagy butaság, de kisebbségi komplexusom van az osztályban mert mindig mindenki úgy jön vissza nyárról, hogy megnőtt a cicije meg a haja, én meg évről évre ugyan olyan..
Hogy lehet ilyen szerencsétlen? , léci aki volt ilyen helyzetben, az adjon tanácsot, mert fontos melyik iskolába mehetnék letenni a fizikát, kémiát

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu