Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bejeloljem a facebookon?...

Bejeloljem a facebookon? Szerintem o nem emlekszik ram.

Figyelt kérdés
Altalanos iskola 1. es 2. osztalyos koromban volt egy tanarnom, aki elvitt egy felvetelire, amihez nem volt kedvem, de o azt mondta, hogy mennem kell, mert majd meglatom, hogy sok oromom lesz benne. Kesobb ezt a palyat valasztottam, es tenyleg igy lett, sikeres lettem. Nagyon szerettem, es azt is ahogy tanitott, de ket ev utan elment az iskolabol. Nem ciki bejelolni? Nem fogja tudni ki vagyok, es nincs is kozos ismerosunk, csak rakerestem, kivancsi voltam mi lehet vele.
2017. márc. 21. 21:00
 1/2 anonim ***** válasza:

nem tudom, én úgy vagyok vele, hogy egy ilyen dolgot értékesebb lenne személyesen közölni.

én úgy vagyok vele már 24 évesen is, hogy bár nagyon jó tanáraim voltak általánosban, akiknek sokat köszönhetek, mégsem jelölném be őket csak ezért, hisz utána nem sok mindenről tudnánk értekezni.


ez a téma inkább tényleg ilyen véletlenszerű összetalálkozáshoz illik, elmeséled mi történt veled stb.

2017. márc. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy itt tanit egy kozeli varosban. Csak hat nem tudok vele veletlenszeruen osszefutni. Lehet, nem ertekeznenk az igaz, de mondjuk a fenykepek alapjan kovethetnenk kivel mi tortenik az eletben.
2017. márc. 21. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!