Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek egy tanár hogy...

Szerintetek egy tanár hogy viselkedik/ hogy érezhet ha észreveszi, hogy egy diákja beleszeretett?

Figyelt kérdés
Van egy tanárnőm akibe teljesen beleestem.. Az utóbbi időben sokat beszélgettünk és észrevettem, hogy velem nyitottabb mint a többiekkel valamint órán is az én füzetemet nézi stb.. Nagy a korkülönbség szóval tudom h reménytelen, de megijedtem h hátha rájött az érzéseimre vagy elárultam magam valamivel... Szerintetek ha esetleg tényleg rájött így viselkedne velem? (Semmiképp sem akarom h kiderüljön a dolog, csak csendben csodálom..) 18L

2017. márc. 21. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
A tanárok megszokták, hogy egyes diákok rajonganak értük. Bár egy hetero, főleg idősebb embernél egy azonos nemű hallgató "szerelme" akár ijesztő is lehet.
2017. márc. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs róla. Szerintem megpróbálja legjobb tudása szerint kezelni a helyzetet, ez minden embernél mást jelent.
2017. márc. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
75%

Hát figyelj.

Én most vagyok 11. osztályos gimnazista.

18 éves vagyok. Az egyik tanárom 23 éves és senkivel nem járt.

Két hete négyszemközt akart velem beszélni. Óra után ott maradtam a teremben.

Csak azt mondta hogy tudja hogy ezt nem lehetne de 18 vagyok tehát felnőtt! Nagyon bejövök neki és érezte hogy nekem is ő. És mi lenne ha megpróbálnánk egy viszonyt.

Azóta együtt vagyunk. Titok a suliban de máshol nem.

Mivel vidéki vagyok ezért van egy kisebb lakásunk pesten ha fent kéne maradnom.

Hogy a szüleim ne tudják meg hogy járunk ott szoktunk lenni. A szex nagyon jó vele. A suliban can az alaksorban egy sulitársalgó és egyszer ott bujtunk el szeretkezni.

Tehát a lényeg hogy egy tanár is érezhet a diákja iránt vonzalmat!!!

2017. márc. 22. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Utolsóé remélem nem kamu :D mert csak jó volt olvasni :D

Igazából velem is ez a helyzet, beleszerettem a töri tanáromba, mindig csinos, és gyönyörű, egész végig őt bámulom, ezért ő rendszerint nekem beszél, a szemembe bámulva.

És mivel szokott jákálni a teremben, mindig mellettem halad el, ahol kicsit lelassít és megnézi, hogy mit írok, ha olyan van.

Vagy óra végén mindig viccelődik velünk. Sajnos nagyon tartozkodó, szinte semmit nem tudunk róla/magánéletéről. És hozzám képest jóval idősebb, szinte anyám lehetne. De sajnos túl kell lépnem rajta, hiszen lassan érettségizem, és soha többet nem fogom látni őt. :(

Jobb lenne, ha te is túl tennéd magad rajta. Tanár nem hiszem, hogy észrevette, maximum azt, hogy te érdeklődsz a tantárgya iránt, ezért máshogy áll hozzád. Nyilván azokat, akiket nem érdekli, amit mond, azokkal nem foglalkozik különösebben.

18/LL

2017. márc. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

# 3


Szépen leírtad a fantáziádat. :)

2017. márc. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk esküvő lett a vége egy hasonló dolognak:)
2017. márc. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
75%
Mindenki másképp reagál szerintem. Ha gondolod írj, szívesen beszélek ilyenről mert hasonló a helyzetem :) 17/L
2017. márc. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Valami virus van? Nalam detto... 25/l
2017. márc. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

Igen, csúnya tanáritis :D

Csak sok a szexi tanárnéni :P

2017. márc. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%
Jaja! 😆 amugy ez nem vicc, hallottam erről egy volt tanarom meselte, hogy kollegaja osszejott titokban ezzel, vagy a masik amazzal...
2017. márc. 24. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!