Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon kitolt velem az eggyik...

Nagyon kitolt velem az eggyik tanárom. Hogyan szivassam meg?

Figyelt kérdés
Elkobzott tőlem egy nagyon drága dolgot és azt mondta hogy évvégén talán visszaadja. Nagyon elegem van belőle. Légyszi írjatok tippeket, hogy hogyan szivathatnám meg!

#tanár #iskola #szívatás #Kretén tanár
2017. márc. 22. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
De mit kobozott el?
2017. márc. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Nem jó a hozzáállás. Másnap odamész hozzá szünetben, hogy tudod hogy tegnap nem megfelelően viselkedtél, bocsánatot kérsz nagyon szépen, brühühü szeretnéd visszakérni mert nagyon fontos számodra. Pl. ha tablet és puskázásra vagy óra közbeni játszásra használtad akkor megígéred, hogy többé nem fogod használni órán, vagy akár azt is, hogy nem viszed az iskolába. Szóval nagyon szépen visszakéred, vagy felajánlod, hogy a szüleidnek esetleg ha visszaadná. Többre mész az ilyen beszéddel. Mondják asszertív kommunikációnak is a "nagyok".
2017. márc. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

Engem is megszívatott egyszer a töri tanárnő. Az oszttársak sokszor beszéltek de nem lettek lebszva..aztán néha ritkán én is elkezdtem halkan dumálni..de tényleg minimálisat és mindig én lettem elültetve.


Egy idő után meguntam és bejelöltem facebookon fake accal fake képekkel. elkezdtem vele beszélgetni mert tudtam hogy nincs férje és mivel középkorú mogorva nem is szép így egy ideig nem is lesz..hosszú ideig tartott kb 3hét beszélgetés után v picivel több tereltem a témát jobban szexuális témára. persze előtte is puhatolóztam.

Majd eljutottunk odáig hogy képet cseréljünk. én nyilván kamut linkeltem ő kevésbé volt ennyire bölcs..

Aztán szokásos szemétség jött: Vagy lefekszik velem v elküldöm az összes tanárnak/diáknak a képet. Akkor tudta meg ki vagyok mikor átmentem.

Mit ne mondjak próbáltam minél szemetebb lenni közben.

2. ilyen eset után mondta hogy a végén törölnöm kell a képet. töröltem is..persze volt backupom. előtte feltöltöttem kepfeltoltesekre..igen ám csak rá pár nappal az az oldal megszünt és így buktam az ütőkártyám.


órán azóta nem szól teremt kontaktust, nem szivat, nem szól hozzám..én meg tapasztaltabb lettem, viszont ő még mindig egy bunkó másokkal. lényeg a lényeg én igy szivattam meg. de ez elég hosszú idő kivitelezni. persze ha te fiú vagy és a tanárod férfi akkor tekintsd tárgytalannak:D

2017. márc. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Cool story bro, de ha nem minden jön így össze akkor most zsarolásért lennél elítélve. Nem a legjobb ötlet bűncselekményt tanácsként adni.
2017. márc. 22. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Először is nézz utána az iskolai szabályzatban, hogy egyáltalán megteheti-e!

Nagy valószínűséggel nincs joga egy tanárnak elkobozni dolgokat, magánál tartani meg különösen, úgyhogy akár a rendőrségen is feljelentheted.

2017. márc. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Így van, és a diákoknak mindig csak joga van, kötelessége egy sincs. Fel sem merül a gyerek csinált valamit, egyből a tanár van felelősségre vonva hogy milyen szemét és mégis hogy merészeli.
2017. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%
Úgy tudod legjobban megszivatni, ha 3-4 éven keresztül megbuksz hogy minél tovább lássa a képedet a suliban.
2017. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
45%
Utolsó, elég gáz, ha ezt csinálnád másokkal, csak mert rádszóltak órán.
2017. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem az utolsónak ment, 3-ak, elnézést.
2017. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

Itt szerintem most megtanultad hogy többet nem adod neki a kezébe akárhogy kéri és akármivel fenyeget.

Egyszerűen megmondod hogy te inkább a szaktanári figyelmeztetőt kéred amihez joga van, és a holmidat megtartanád köszönöd.

Tudom hogy le leszek pontozva, de nem nagyon érdekel. Én mindig ezt csinálom. Hiába telefonozok órán, vagy csinálok mást bármi más holmival a tanár ne vegye el. Teljesen mindegy hogy mit képzel magáról vagy kiben hogy van berögzűlve hogy a tanár szava a diákkal szembe szent. Büntessen meg úgy ahogy az igazságos és joga van hozzá. Írja be a szaktanári figyelmeztetést aztán folytatódjon az óra. A holmijaimról meg le lehet szállni. Én se piszkálom az ő cuccait. Ha szépen kéri mert megszeretné nézni, használni akarja vagy akár kölcsön kérni akkor odaadom. De ilyen stílusban hogy "elveszem aztán majd ha úgy akarom visszakapod" apámnak nem adnám oda. Anyám és nagyanyám vehet így el tőlem bármit, mindenki másnál kiverem a balhét egy használt zsebkendőért is hogyha ki akarja kapni a kezemből.


Nem azt mondom hogy nincs igaza a tanárnak. Igaza van hogy házirend szerint az órán nem lehet telefonozni, illetve sok minden mást csinálni. De hogyha ennyire ragaszkodunk hozzá akkor ő is úgy járjon el, és a szaktanárit írja be a jogai szerint. A cuccaimról szakadjon le.

2017. márc. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!