Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van joga a tanárnak hogy...

Van joga a tanárnak hogy elvegye a telefont? És hogy nem adja vissza?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Órán joga van elvenni, ha zavarod az órát, nap végén köteles visszaadni. Amúgy hetedikesként jobb lenne, nem a telefonoddal foglalkoznál.
2017. márc. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Djjjozsiiiii ***** válasza:
94%
igen elveheti, de utána óra végén vissza kell adnia.
2017. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Az órán a zsebedben volt a telefon, meg se szólalt, nem rezgett és onnan kivette és elvette??

Nem volt joga hozzá!!

2017. márc. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A házirend szabályai szerint a telefonnak kikapcsolt állapotban a táskádban kell lennie, nem pedig órán azt ba szogatni.

Igen, van hozzá joga, a tanár helyében valószínűleg én is elvettem volna, és csak a szülőnek adtam volna vissza.

Ha ennyire nem érdekel téged amit mond, akkor iratkozz ki a francba, hiszen úgy is tudsz már mindent ;)

2017. márc. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Elveheti, és még vissza sem kell adnia. Majd a szüleid bemennek érte.
2017. márc. 23. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
40%
Minek telefonozol órán? NEKED VAN JOGOD ehhez? Na hát akkor miről beszélünk? Másban megkapod a hibát de magadban nem, de hát ilyenek a mai pofátlan gyerekek.
2017. márc. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
28%

Joga van hozzá, és nem is kell, hogy visszaadja. Majd a szülő bemegy érte.

De mért telefonozol az órán? Ha nem engedte meg, akkor nem is kell.

16/L

2017. márc. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%

Azért ne hozzuk elő a "mai gyerekek.." dumát. Annó levelezgettünk órán rengeteget (legalábbis nálunk divat volt). Voltak órák mint kémia, vagy ha általános iskolát hozom fel akkor rajz, technika, ének... Ne legyen senki se álszent! Nem hiszem el hogy mindenki oda figyelt ezeken az órákon. Főleg ha a tanár nem volt normális.

De kérdésedre vissza térve. Igen elveheti. De ha te nem adod oda és ő kiveszi a kezedből, azt már nem. De jobb ha oda adod neki. Mert gondolom ha olyan a tanár akkor elvisz igazgatóiba, amivel nem jársz jól. Viszont nap végén vissza kell hogy adják.


Egy jó tanácsot mondok. Ne használd telefont. Inkább levelezz!:D annak megvan a maga "feelingje'.

2017. márc. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem azzal van a bajom hogy itt jön hogy "van joga a tanárnak?", telefonozott, elkapták cső, mit kell még most is neki legyen fentebb? Én is telefonoztam, de ha elkaptak, akkor nem én kezdtem még el pofázni... Undorító és visszataszíó ez a viselkedés számomra.
2017. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
37%
A válaszolók nagy része felnőtt gondolom. A gyerekeiteket nem nevelitek, itt az oldalon meg bezzeg mertek pofázni. Milyen érdekes hogy a gyakorin minden felnőtt minden diákcsínyre kiakad, a valóságban persze a saját gyerekének meg mindent megenged a legtöbb szülő.
2017. márc. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!