Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lányok nálatok a suliban...

Lányok nálatok a suliban tiszta vagy koszos a wc?

Figyelt kérdés
2017. márc. 23. 23:11
 1/10 A kérdező kommentje:
Nálunk tiszta, vigyáznak rá.
2017. márc. 23. 23:12
 2/10 anonim ***** válasza:
2-3 óránként takarítanak, de néha elég nagy mocsok tud lenni. Bölcsészkar, tele van lánnyal, WC-ből meg kevés van a létszámhoz képest.
2017. márc. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nállunk sokszor a sz@rt le se húzzák. Nem takarítják sűrűn a wc-t(szerintem). Az ajtót nem lehet becsukni egy wc-ben sem, az egész iskolában. Volt olyan, hogy valami pirosas csík a falon volt 1 hétig. A falat összefirkálják olykor.

Szóval ja, koszos.

13/L

2017. márc. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
40%
13-14 éves diáklányok milyen rendet tudnak tartani.. Látszik, hogy mennyire megnevelték őket a szüleik.
2017. márc. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk viszonylag gyakran takaritanak, de igy is van pár undoritó, nőnek még jóindulattal sem nevezhető véglény az iskolában, akik azzal szórakoznak, hogy összemázolják vérrel a falat meg egy ajtót, vagy b4sszák lehúzni maguk után a wc-t..Sokan arra sem képesek, hogy miután betétet cseréljenek, kidobják a kukába, hanem otthagyják, mint valami kutya a szar, hogy majd a takaritónő kidobja helyettük..Meg vannak wc-k, ahová nem szivesen jár senki, mert gyakran mászkálnak odabent csótányok.
2017. márc. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jól elvettétek a kedvemet a lányoktól..:D
2017. márc. 24. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez szégyen , hogy ilyenek a csajok.
2017. márc. 24. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Viszonylag tiszta, mondjuk én két épület között ingázok. A szakközepeseknek egy mosdójuk van, az szinte mindig tiszta, csak a wc papír mennyiségével van a baj. A Gimnáziumban rengeteg az ember, de itt is igyekeznek tisztán tartani,kollégista is vagyok. A koliban minden nap kitakarítják az illemhelységet, ugyanúgy mint az iskolában, de mint ahogy az előttem szólók is írták, vannak akik összegányolják, nem húzzák le rendesen a lehúzni valót meg stb...pedig ha jobban belegondolok körülöttem él/élnek, és senkiből se nézem ki hogy ne tudná maga után a sz*rt lehúzni.

Szerintem alap dolog a környezetünket tisztán tudni.

2017. márc. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hol ilyen, hol olyan...
2017. márc. 30. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ez szégyen , hogy ilyenek a csajok."


Képzeld milyen anyák lesznek belőlük. Arra van igény, hogy kimázolják magukat, de az illemhelységet megrongálják, és minden másban igénytelenek.

2017. márc. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!