Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyik osztálytársam minden...

Egyik osztálytársam minden hétvégén felcsenget este felé, hogy menjek le hozzá meg a haverjaihoz, nagyon zavaró, mert én nem akarok lemenni. Elmondtam neki, de nem érti meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Százszor elmondtam már neki,hogy nem akarok lemenni,én otthon szeretek kikapcsolódni,de ennek ellenére időröl időre ezt csinálja,nagyon zavaró,amikor este 10 körül csörög a kaputelefon vagy kopognak.Mit lehet tenni?

2017. márc. 24. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha ahelyett ahányszor itt felteszed ezt a kérdést, inkább még annyiszor elmondod neki, az lehet nagyobb eséllyel javít a dolgon.
2017. márc. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Legközelebb apukád vegye fel és közölje vele határozottan, hogy bunkóság este ilyenkor beállítani máshoz.
2017. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!