Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Végzős gimis osztályban az...

Végzős gimis osztályban az emberek zöme a tárgyak zöméből bukásra áll érettségi előtt 1 hónappal-nevetséges vagy szánalmas inkább?

Figyelt kérdés

Sima statisztikai adat: 28 fős osztály, melyben 25 ember szinte az összes tárgyból bukásra áll így év vége és érettségi előtt 1 hónappal. Minden tárgy értelemszerűen az érettségi tárgyakból is. Matekból pl konkrétan mindenki kivétel nélkül.

Attól ugyan nem kell félni hogy megbuknak és nem mehetnek érettségizni az elmúlt évben is pont ez volt a szitu akkor is kegyelemkettessel átrugdostak mindenkit mert az iskolának nagy blama lett volna ha nem lett volna érettségizője.

De nem szánalmas ez hogy kettes szinte mindenkinek szinte mindenből de még az is csak azért hogy mehessen érettségizni. Majd aztán jön az érettségi a köv felvonása a szánalomjátéknak ahol is uez megy majd. Rinyálás könyörgés és lesznek nonszensz kegyelemkettesek arra hogy a diák az érettségin meg tudta mondani a nevét.

Tavalyi angol érettségin többek azzal a "teljesítménnyel" mentek és kapták meg a kettest hogy össze tudtak makogni egy angol mondatkát. I am feri, I am 18 years.... ööö old.... Kettes hurrá.

Teljesítmény 12 év angol után (ált isk 8 év közép 4 év).

Ez mire jó?


2017. márc. 28. 11:28
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Én inkább örülök ennek. Ennyivel kevesebb vetélytársam lesz az életben :D
2017. márc. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem tanultok? Ha 12 év angol tanulás után csak I am Ferit tudtok mondani, ott már nem a tanár a hibás!
2017. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

kevesebb vetélytárs? kis naiv. Volt olyan gimis társam aki végigbukdácsolta a gimit végül kitették érettségi előtt sose tette le. Már a gimi alatt kocsikkal üzletelt ma autószalonja van több is és kőgazdag.

Érettségije az nincs. Hülye volt hozzá. Cserébe pénz talicskaszámra.

Én itt vagyok diplomával szarozok egy cégnél nettó 130-ért és örülhetek hogy ez is van.

Ő nem tanult én igen.

Ki hol van most? Én a béka segge alatt...ő?

2017. márc. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Harmadik én vagyok a naiv? Na lássuk csak van egy ismerősöd aki tanulás nélkül sikeres lett, és te ebből azt a következtetést vonod le, hogy a többi tanulatlan ember is ilyen lesz? Amit te hoztál fel példaként az 1000ből 1. Tehát 999 továbbra sem lesz nekem vetélytárs. Ennyit erről.
2017. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolom a most bukásra álló diákok tavaly is hasonlóan teljesítettek. Egy rosszabb gimiben vagy egyes alapítványi sulikban szinte mindenkit engednek érettségire. Ott meg aztán bármi lehet. Ha egy érettségi elnök becsukja a szemét akkor még az is lehet, hogy mindenkinek lesz érettségije a szóbeli miatt (persze ehhez minimális 12% kell hogy legyen az írásbelin). Ezen érettségizők biztosan nem orvosira mennek majd továbbtanulni.
2017. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"persze ehhez minimális 12% kell hogy legyen az írásbelin)."


ó meglesz. Ha mégse majd a tanár maga tölti ki a lapot a diák helyett csak hogy meglegyen.

2017. márc. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Leginkább elkeserítő.
2018. aug. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!