Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Két osztálytárs, járás? Mik a...

Két osztálytárs, járás? Mik a tapasztalataitok?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 14:01
1 2
 1/12 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2017. ápr. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Hogy ez legtöbbször egy belterjességet idézet elő. Tehát volt egy brancs akik egymással összejöttek, és így váltogatták egymást a párok. Aztán vissza az eredeti felállásba...
2017. ápr. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem jó, mert ha összevesztek és szakítotok, akkor ketté bomlik miattatok a társaság és rossz lesz az osztályközösség. Nem éri meg osztálytárssal járni, 1 a 10-hez, hogy jól sül ki. Hiába mondjátok, hogy barátokként váltok el, úgysem így lesz. Szóval osztálytárssal kezdeni csak és kizárólag saját felelősségre.
2017. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%

Az egyik páros az osztályomból már 7 éve együtt van ebböl suli idö 2 év volt.

A másik páros pedig egy évig voltak együtt de szakítottak és a szerelmes fél depressziós lett mivel mindennap látta a lányt és már nem volt köztük semmi meg össze is jött egy másik sráccal az évfolyamról szerintem ez borzasztó érzés lehetet.

Nekem meg dugópajtim volt az egyik srác amúgy csak haverok voltunk de minden osztálykiránduláson banketten szalagavatón vagy ha egy helyen buliztunk mindig egymásra találtunk.

2017. ápr. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 AliceGamer ***** válasza:
100%
Van az a mondás,hogy "házi nyúlra nem lövünk"..na ezt hiába tudtam,mégis elkövettem azt a hibát,hogy összejöttünk majd szakítottunk..igaz,nem vagyunk rosszban,de mégis rossz érzés,hogy naponta látom..szóval ahogy előttem is mondták:csak saját felelőségre!
2017. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én 9.ben jártam egy akkori osztálytársammal 2 hónapot. Nagyon csúnya vége lett, a srác még a suliból is kiiratkozott. Most vagyok ugyanott 11.es ha bármennyire helyes, kedves, adonisz pasi lenne az osztálytársam aki össze akarna velem jönni visszautasítanám. Soha többet nem jönnék össze osztálytárssal..
2017. ápr. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
1,5 éve vagyok ilyen kapcsolatban,szerintem vannak előnyei és hátrányai is. Előny:nap mint nap láthatjátok egymást,nem kell megvárni egy bizonyos időpontot míg eljön a találkozó napja; tudtok egymásnak segíteni a leckében,dogában,együtt tudtok tanulni(azzal is együtt vagytok) :D ; ha nehéz napod van számíthatsz a másikra; Hátrány: ha összevesztek el kell viselni a másik jelenlétét;néha az agyadra mehet a másik ha egyfolytában egymás nyakán vagytok;a tanárok se nézik jó szemmel ha órán flörtölgetnél a pároddal vagy a tananyag helyett csak őt piszkálnád; ha egy idő után együtt vagy pároddal előfordulhat h nem szeretnétek egyszerre buliba menni ugyanazzal a társasággal,néha jobb külön is csinálni dolgokat.
2017. ápr. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%

Nem velem történt, hanem az egyik osztálytársammal.

Pár évvel ezelőtt még hozzánk járt a srác, és jártak a barátnőmmel.

2 nap után szétmentek, aztán 1 hét múlva újra, aztán megint össze, megint szét és így tovább.

Nem tudom mire volt ez jó, hogy egyszer járnak egyszer nem.

2017. ápr. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem az az egész annyit.

Ha véletlen szakítotok,akkor még

éveken át nézhetitek egymást.

Nem rosszindulatból,de nem mindenki

váll el szépen a másiktól.Elég húzós dolog.

Én az egyel alattam lévő osztályból jártam

egy fiúval.Neki köszönhetően átéltem életem

legsz.rabb évét.:) Miért is? Mert miután

szakítottunk a suli tőlünk zengett.Kemény

1 éven keresztül csámcsogtak rólam,addig amíg

nem találtak bennem egy újabb hibát.

Mit ne mondjak nem voltak kellemes éveim itt.

Arra gondolok hogy lassan vége a szenvedésnek,

és jó lesz elballagni.Szóval te próbálj okulni

az én hibámból.:) Nem ér ennyit.

2017. ápr. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

A csapból is ez folyik, "mi van, ha szakítotok."


Négy éve vagyok együtt egy lánnyal, akit szeretek. Ő is engem. Az osztálytársam volt, a gimnázium nélkül nem ismertük volna egymást. Megszerettük egymást. Útközben rájöttünk, hogy tényleg mekkora király párt talált mind a kettőnk. Lassan végzünk az egyetem alapképzésén, és ha már lesz munkám, nem fogok pénzügyileg függni a szüleimtől, akkor összeházasodunk.


Ez az én személyes történetem. Szóval dugja fel mindenki a "jajj de rossz lesz, ha gebasz van"-t oda ahová akarja, mert szerintem sokkal inkább megéri kibírni az esetleges kényelmetlenségeket, mint ilyen félelmek miatt elvenni a jó kapcsolat lehetőségét.


Mellesleg normális ember tud normálisan is szakítani, nekem egyik szakításom se volt tombolós. Elfogadtam, ha minden igyekezetünk ellenére nem illettünk össze, amit vagy én közöltem, vagy az aktuális párom. Persze mindig is együtt építettük a kapcsolatot, nem a "fiú hódított, a nő uralkodott."

2017. ápr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!