Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyszerűen utálom, undorodok...

Egyszerűen utálom, undorodok saját "barátaimtól". Normális, hogy így érzek vagy csak túlreagálom az egészet?

Figyelt kérdés
9. Nagyon jó volt, volt sok barátom. Csak sajnos vagy kibuktat, vagy elköltöztek vagy valami ilyesmi történt mindegyikkel.:( Na jött a 10. Új barátok után kellett nézzek. Már 9.ből jóban voltam az egyik lánnyal, E vel. Neki volt egy társasága.(osztálytársak vagyunk mind) Nem is kellett sok idő, sikerült hozzájuk beilleszkednem. Na az egyik bökkenő az volt, hogy 5 en voltunk így egy "csapatba" és mindig valaki egyedül maradt. Na én E vel meg B vel különösen jóban voltam. Emellet volt még C meg P. C vel jóba voltam, P pedig egyenese utált engem, mert, hogy közéljük férköztem és most nincs neki padtársa. Igazából a mi kis csapatunkból P eléggé kilógott. Pl bármit meséltünk neki, próbáltunk vele barátkozni de semmi nem érdekelte, szünetekben is csak csendessen ült a padban. De mi 4-en: E,B,C és én jól elvoltunk.( vagy is azt hittem..) magánügyeinket E és én elmondtuk B nek. Na jött a nyár, B felszívódott.. keressük 11. elején hova tünt, erre a 20. Keresésre odaböffenti messengeren, hogy bocs kiiratkoztam.. Aztán E-nek volt egy exe meg nekem is, és ők barátok voltak. Jött oda hozzánk a 2 fiú, hogy jobb ha vigyázunk mit mondunk Bnek mert, hogy úgy kipofáz bennünket folyton. Aztán jött egy kis nyugi. Utóbbi időben meg már azt vettem észre, hogy ez a társaság nagyon unalmas.... (és igen én is benne vagyok) E- vel jóban vagyok, benne legalább van élet, meg nem pofáz ki ha elmondok valamit. C vel úgy ahogy, igazából nem tudok vele beszélgetni, mert a beszélgetésünk annyiból áll, hogy én keresem a társaságát, de kb kérdezek bármit is 1 szavas válaszal felel.. P ről meg nem is beszélve, ő még ujjabban visszaköszönni se tud... Aztán ha van vmi akkor jó vagyok. Annyira irritáló nézni, hogy C meg P ül a padba és még egymáshoz se szólnak.. csak ott vannak, és bámulnak ki a fejükből... Komolyan mondom kezdek megörűlni ilyen társaság mellett.. már az a megváltás ha nincsenek.. Baromi idegesítőek.. akkor tud P is csak beszélni még mikor beszólni kell.. Elegem van.... Vagy én reagálom túl a helyzetet? Vagy normális,hogy saját "barátaimtól" hányinger kerülget?
2017. ápr. 5. 18:10
 1/3 SZOTYEE8 ***** válasza:
társaságot kellene váltanod ha tudsz nem csoda hogy nem bírod őket kocc mindegyiknek és próbálj saját baráti kört kialakítani ha van rá lehetőség
2017. ápr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez alapján a hosszú leírás után kedves kérdező nem csodálom, hogy eleged van belőlük. Nem barátok ezek, hanem haverok, az ilyenekkel nem érdemes szóba elegyedni. Szerintem is az lenne a legjobb, ha olyan emberekkel barátkoznál, akikben megbízhatsz, jókat hülyülhetsz, ugyanakkor nem használnak ki, beszélnek ki a hátad mögött, és megbízhatsz bennük. Neked kell eldöntened, mi az ami neked jó, és mi az ami nem.
2017. ápr. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, új barátok kellenek. Nekem úgy jött le, hogy P hisztis és szemétkedik, C nem egy társasági lény, B az áruló, E-vel pedig unjátok egymást, akármilyen jóban vagytok. Ez nekem menthetetlennek tűnik, normális, hogy legtöbbjüktől undorodsz, elszigetelődtek tőled.
2017. júl. 3. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!