Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha valaki elballagott már a...

Ha valaki elballagott már a középiskolájából, miért nincs joga oda visszamenni bármikor szabadon, tanítási időben?

Figyelt kérdés
Legalábbis gondolom amikor már nem jár oda és úgy megy be, akkor kidobják onnan, hacsaknem előre egyeztetett valamelyik tanárral vagy az igazgatóval hogy visszalátogatna. Pedig aki valamikor oda járt az nem teljesen idegen ott
2017. ápr. 5. 19:15
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Miért engednék? Semmi értelme annak hogy valaki bemenjen haverkodni a suliba mert zavarja a diákokat meg a tanárokat is. Ha a tanárokhoz vagy igazgatóhoz mész azt meg úgy is le kell egyeztetni.Külsős embernek számítassz ha már nem jársz oda és ha az a szabály hogy nem mehetnek be oda nem járó emberek akkor az rád is vonatkozik.
2017. ápr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemrégg balagtam. 9.es vagyok és ha akarok vissza mehetek. Tanárok is szivessen látnak páran + voltak többen is hogy vissza mentek. Ez iskola függő sztem. De ott teleg rendesek a tanarok.
2017. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
én úgy tapasztaltam hogy általában örülnek az elballagott diáknak, és szívesen elcsevegnek vele tíz percet, még ha óra közben is nyit be. de ez sztem egyéni hozzáállás kérdése. lehet hogy így reagálnak, lehet hogy nem. ha szerettél odajárni és jó emlékeid vannak a tanárokról, mindenképp megér egy próbát
2017. ápr. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Az érettségi óta párszor már vissza-visszanéztem, mind a gimibe, mind pedig az általános iskolámba.

Viszont nem tudom ti, hogy vagytok vele, de én az égvilágon senkivel se egyeztettem előtte, és nem is kuncsorogtam engedélyért. Egyszerűen csak fogtam magam, és bementem.

Évekig jártam ezekre a helyekre, ismernek a tanárok, hadd ne kelljen már külön kérvényt benyújtanom ahhoz, hogy ma is betegyem oda a lábam.

Végigsétáltam az udvaron és a folyosókon, benéztem a régi termeinkbe nosztalgiázni egy kicsit, közben pedig ha találkoztam egy volt tanárommal, akkor váltottunk pár szót. Már amelyik igényt tartott rá, aki meg nem, annak csak köszöntem egyet és ennyi.

Nem kell ezt túlgondolni. Előzetes egyeztetés, na persze... meg a nagy francokat!

23/F

2017. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én régebben mikor volt időm sokszor benéztem. Senki egy rossz szót nem szólt rám.
2017. ápr. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4es menniyre igazad van. mellesleg nem egy évet szenteltünk oda életünkből, nemde?
2017. ápr. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Clay Morrow ***** válasza:
Én is többször visszamentem az általános iskolámba és senki egy rossz szót nem szólt, tanárokkal akikkel találkoztam váltottam pár szót, benéztem az osztálytermekre stb. Ez az utolsó évem középiskolában, ide már nem tudom mennyire fogadnának szívesen, de szerintem nem lenne probléma, max a kapussal.
2017. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Közép suliban nem tudom hogy van de általánosban akkor mész vissza amikor akarsz. Tavaly ballagtam s többször fordult elő hogy hamarabb végeztem és vissza mentem volt sulimba öcsémhez mivel együtt jöttünk haza. Meg volt hogy barátaimmal mentünk vissza vagy miután végeztünk vagy voltunk szüreti/farsangi bálokon s nem szóltunk előre senkinek. Én meg még karácsonyi vásáron is voltam, bár előtte többen is mondták hogy szívesen látnak ha van időm. Persze úgy hogy órára bemenj kell az előzetes egyeztetés, de ha csak szünetre ugranál be akkor nincs gond. Persze ahol van kapus ott már problémás lehet hogy nem enged be, de ha ismered akkor nincs baj. Meg ami történhet az az hogy furán néznek rád, hogy mit keresel ott de nekem az a tapasztalatom hogy a meglepődést öröm követi :)
2017. ápr. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!