Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Érdemes lenne elmennem az...

Érdemes lenne elmennem az osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Idén nyáron lesz gimis osztálytalálkozó. Az első.

Nincsenek nagyon rossz emlékeim, ettől függetlenül nem szereztem ott barátokat, vagy később kiderült, hogy nem is a barátaim.

Igazából nem nagyon találok olyan érvet, ami miatt elmennék. Persze láthatnám életem szerelmét... De ez inkább rossz, mint jó dolog. Azt hiszem.

Ahogy magamat ismerem, feszengenék, ha meg meglátnám őt, csak még jobban feszengenék. A beszélgetéseim kimerülnének a illedelmes hogyvagyokban. Unatkoznék, majd hazaindulnék.


Vagy ez olyan, hogy miért ne, max elpocsékolok 1-2 órát az életemből?



2017. ápr. 5. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Ilyen helyeken egész más a hangulat, mint az óraközi szünetekben. Menj el, max hazamész, veszítenivalód nincs.
2017. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%
Nálatok van osztálytalálkozó? A mi osztályunk nem volt ennyire összetartó.
2017. ápr. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes erőltetni, én is kihagytam a 20 éves gimiset, meg a 25 éves általánosat is.
2017. máj. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!