Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az osztályfőnök látott minket...

Az osztályfőnök látott minket verekedni egy haverommal. Mit kamuzzak?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyikőtök látott egy hasznos mozdulatot, ütést, rúgást, technikát vagy ezek variációját a neten, tv-ben, küzdősport edzésen vagy valakitől tanulta és azt mutatta meg a másiknak éles helyzetben szimulálva.
2017. ápr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Keress kérdéseket hasonló témákban: sport, kamu, hazugság, Star Wars, Darth Vader, Marvel, Pókember


Ha már ott vannak a megadott szavak akkor mond azt, h nem ti voltatok, hanem Darth Vader meg Pókember, csak hasonlítotok rájuk.

2017. ápr. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én fiú osztálytársaim rendszeresen verekednek poénból de ugy hogy egyikőjük se gondolja komolyan.
2017. ápr. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Miért hazudnál. Mond el mi volt, kész.
2017. ápr. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: Erre én is gondoltam, bejött, nincs osztályfőnöki.

2. válaszoló: sajnálatosan már előfordulhat, hogy Darth Vader meg Pókember egy univerzumban vannak, mivel a Disney-é mind a kettő, de attól még az osztályfőnököm annyira nem hülye.

3. válaszoló: Mi is úgy gondoltuk.

4. +egy osztályfőnöki, kinyírnának otthon, de a Red Vixen név a vixen.com-ról jött? XD

2017. ápr. 13. 09:35
 6/9 A kérdező kommentje:
És kösz nektek meg Pókembernek! XD
2017. ápr. 13. 09:36
 7/9 anonim ***** válasza:
És milyen megfontolásból írsz ki kamu kérdéseket?
2017. ápr. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mit kamukérdés ba z d m e g, ja hát te vagy az aki követ engem, az icipici névtelen b u z i! XD
2017. ápr. 15. 16:16
 9/9 Pisti Kiss válasza:
Mond azt hogy csak kipróbáltál valamilyen ártalmatlan mozdulatot vagy azt hogy rajta volt egy légy és leütöttedd :D
2017. ápr. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!