Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy az osztálytárs...

Mit tegyek hogy az osztálytársaim megkedveljenek?

Figyelt kérdés
Multkor elkezdtek piszkàlni főleg lànyok és utàna odamentem hozzàjuk és kedves voltam velük és nem flegmàztam semmi és akkor is parasztok voltak velem !Kb3-4lànyrol van szó ebből csak egy volt kedves velem nem piszkàlt s többiek igen!És a rosszabb az egészben ha màshovà megyek pl orvoshoz akkor is hallom hogy nem egy csaj kinevet meg kigunyolnak !Pedig nem is provokàltam ki !

#nő #osztálytárs #vita #emberi tulajdonsàgok
2017. ápr. 12. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Első benyomás c. könyv. Enkóron fent van.

Gépen windjview ajánlott, telóra bármilyen djvu olvasó

2017. ápr. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Jó lenne tudni egy kort.

Lehet a stilusod nem jön be nekik, egyáltalán mivel piszkálnak? Mert nem mind1 hogy azért mert nem olyan ruhákat hordasz mint ők vagy azért mert alapból nem tetszik az arcod nekik vagy van vmi kis "szépség" hibád.

2017. ápr. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben ritkán van a gond a többiekkel.
2017. ápr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mit tartasz "gond"nak. Ha valakit úgy piszkálnak, hogy ártatlan, ott gond van. Ha pl bajuk van a kérdező kinézetével, akkor ott nem a kérdező a hibás.
2017. ápr. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!