Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nagyon elcseszném az életem...

Nagyon elcseszném az életem ha átmennék estire?

Figyelt kérdés
11. es vagyok. Ezt az évet még végig vinném viszont szeptemberben kiiratkoznék. Az egyik ismerősünk vezeti az esti képzést. Elmennék estire. Október elején leszek 18. Max 1 hónap esne ki. Emellett elmennék valami munkára. Tudom semmit nem kapnék szinte de legalább nem otthon ülnék. A középiskola 3 éve alatt 1 kezemen megtudnám számolni hányszor voltam boldog. Minden barátom lemorzsolódott. A mostaniakat meg inkább hagyjuk, hányok tőlük. Am jó tanuló vagyok. Igaz 3 év szakmája a semmibe menne de én nem akarok emlékezni a középiskolás éveimre. Kb abból állt az egész volt egy megromlott szar kapcsolatom, egy csávó aki végig szórakozott velem, egy kamu barát aki kilopta alolam még kb a széket is. Nagyjából ennyi volt. Az igaz barátaim pedig 9.be kibuktak... 5 en... elegem van már nagyon. Mindegy hova csak el onnan.
2017. ápr. 18. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi garancia nincs arra, hogy a munkahelyeden majd cimbik vesznek körül. Végezd el az iskolát, maradj a fenekeden és tanulj minél jobban!


Ez az egyetlen recept létezik a hülyék elkerülésére.


Iskolába nem barizni járunk, hanem tanulni. Ez az élet.

2017. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is otthagytam a nappalit és átmentem estire. Nem bántam meg! :)
2017. ápr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!