Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bepisiltem az iskolában,...

Bepisiltem az iskolában, hogyan tegyem túl magam rajta?

Figyelt kérdés
18 éves fiu vagyok és bepisiltem órán, nem akartam kikéreckedni, gondoltam kibirom, de végül kijött, mindenki röhögött bepisilt bepisilt bepisilt, huggyosnak csúfolnak, jobb lenne ha átmennék másik suliba?
2017. ápr. 22. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben leöntöttem volna magam valamivel gyorsan, hogy másnak tűnjön. Az kevésbé gáz.
2017. ápr. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Clay Morrow ***** válasza:
100%

Fogd fel viccesen te is, te is nevetnél máson.. Szerintem ezért ne válts sulit, úgy is mindjárt végzel. Neves velük együtt és ha látják rajtad, hogy te is átléptél rajta, viccesnek találod idővel elfelejtek és befejezik.


Amúgy is minden csoda két napig tart. :)

2017. ápr. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ebben az osztályban nem, valakit azért csufoltak 2 évig, mert elesett a folyosón.
2017. ápr. 22. 22:49
 4/11 Clay Morrow ***** válasza:
És van még két éved?
2017. ápr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Még mindig jobb, mintha be...f...l volna.
2017. ápr. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Én a helyedben megtanulnek helyesen írni...
2017. ápr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, ami történt :( Te soha se csúfolj másokat, tudod milyen rossz, amikor téged csúfolnak.
2017. ápr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem kamu a kérdés? 🙂 Egy 18 éves előbb élvez el magától, mint hogy bepisiljen. Igaz, én nő vagyok, de ha nagyon kell, akkor csak kellemetlen, lehúzza a hólyagomat, görcsöl a hasam, de már elég jól záródok és még csak nem is csepeg. 🙂
2017. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen egy éve. Engem senki nem csúfolt utána, igaz én esti tagozatra járok és ott felnőttek vannak. Az osztálytársaid közül néhányat remélem megszivat az élet, úgy hogy mindenki a saját baráti társaságával megy valahova busszal és nagyon kell pisilnie a társaidnak( persze a baráti körükből senkinek)és nincs wc, a busz nem áll meg és majd remélhetőleg bepisilnek és az összes vele utazott barátja rajta fog röhögni.K++ra megérdemelnék. 17/L
2017. ápr. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
79%
Nekem elég kamunak tűnik a story. 17-18 évesek talán érettebbek annál, hogy más kínját skandálják.
2017. ápr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!