Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi van ha lebuknak?

Mi van ha lebuknak?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, hogy egy friss diplomás 25éves férfi (sportos, jóképű) egy tanítványával van együtt aki 18 éves? Szinte titokban találkoznak hétvégente, de suliban mint tanár-diák kapcsolat van köztük. A barátnőm járt hozzá különórákra hogy legyen nyelvvisgája, kb. Január február körül lett köztük vmi, de sulin kívül is találkoztak csak akkor edzéseken és szerintem pluszba ezeken a találkozáskon kezdhetett vmi kialakulni köztük.

2017. ápr. 24. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Korban nem gáz. Tanárként diákot qrni viszont gáz.
2017. ápr. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit csinalnak, de mivel egyutt is edzenek es ott nincs tanar-diak kapcsolat koztuk csak csapattars es/vagy ellenfel kapcsolat, ott lett koztuk ilyen eleg jo kapcsolat koztuk nem a suliban/maganorakon...
2017. ápr. 24. 14:50
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha netan a vezetoseg meg tudja ezt a kapcsolatot vagy alakulo felben levo kapcsolatot mire szamithatnak?
2017. ápr. 24. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Na most akkor pontosan mi van köztük? Vagy csak te gondolod úgy, hogy van köztük valami plusz? Láttatok egyáltalán bármit megtörténni?
2017. ápr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Erdetileg nem akartam leirni mert hosszu de megprobalom roviden, szeptemberben jott ide, egy fiatal jokepu sportos uriember, a lanyok alma. Nemetet tanit, minket nem igazan,csak ha helyettesit. Baratnom akart egy nemet kozepfokut, hozzajart mert kapott itt egy lakast es nem volt messze tole. A tanar kezilabdazik es tudta hogy van itt is egy csapat es eljart oda edzesekre. Baratnom es egy fiu osztalytarsam is jart (fiuknak lanyoknak egyutt van edzesuk). Eleinte ott is ugy viselkedtek a barataim mint ha tanar lenne de mondta nekik ilyenkor nyugodtan mint ha egy haverjuk lenne, es baratno a kulonorakon is tegezhette (fura volt mert eleinte illedelmesen magaztuk). Baratnom eljart a meccseikre es a tanar is az oveikre (ez ilyen kolcsonos volt, a fiuk a lanyoket a lanyok a fiuk meccseit neztek). Utana mindig elmentek vhova nehanyan egy kocsmaba vagy etterembe a meccs utan. A baratnom es a tanar kozott tehat 3helyen alakulhatott ki ez a kapcsolat: suliban (itt ugyanugy tanar diakkent viselkedtek), edzesen es meccsek utani osszejoveteleken. A fiu osztalytarsam is meselte hogy egy ido utam eleg jo a kapcsolatuk, edzesre is egyutt jonnek es mennek, tok jol elvihorasznak mindig egymassal vannak parba. Rakerdeztem baratnomnel olyan februar elejen mi van koztuk, azt mondta meg ok sem tudjak. Eleg sokat talalkoznak sulin kivul, suli idoben szinte nem is beszelnek. Mostamra aprilisra lett koztuk vmi de nem akarja, hogy a tanar ezert az allasat elveszitse vagy barmi legyen.

Anonymkent ki mertem irni, hoy esetleg vki tudna e segiteni, es hogy ha ez kitudodnak mi lenne a kovetkezmenye.

Remelem ertheto a story

2017. ápr. 24. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem járnak, ne aggódj. Megint egy rosszindulatú embernek megindult a fantáziája, aki aztán elsuhan a helyszínről, ha kiderül, hogy hülyeség amit mondott.
2017. ápr. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!