Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Piszkálnak az osztályban! Mit...

Piszkálnak az osztályban! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mindig leb*z*znak,rugdosnak,szóban bántanak.Annyira idegesítő hogy ha eszembe jut sírnom kellene.én nem szoktam bántani másokat,kedves vagyok,de már annyira idegesítő!Mit csináljak?Húzzak be az illetőnek egyet?

2017. ápr. 25. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos neked kell kiállnod magadért, más nem fog.

Tudom nehéz, de mindig azt nézik ki maguknak aki hagyja magát.

Ha belédrúgnak rúgj vissza (de nagyot), ha szóban bántanak ne állj le vitázni mert csak olaj a tűzre. Tudom nehéz olyannak lenni ami nem te vagy ami ellenkezik az elveiddel de hidd el, másképp nem megy.

És ha többször megcsinálod és látják hogy kiàllsz magadért, keresni fognak mást akit piszkáljanak.

Ezért be kell vállalnod némi kellemetlenséget de ha most megtanulod felnőttkorodban is hasznodra fog válni mert ott sincs másképp.

Hasznos lehet még ha elkezdesz valamilyen harcművészetet,mert az nem csak verekedni tanít hanem megtanítja a helyzetet kezelni is.

Kitartás!

2017. ápr. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Üsd ki
2017. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Menj el küzdősportolni, lehetőleg box, kickbox, thaibox vagy kempo

Aztán növessz egy kis gyerincet.

A kedves kisfiukákat meg aki senkit nem bánt, megeszi az élet reggelire.

2017. ápr. 26. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!