Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy ne járjak...

Mit tegyek hogy ne járjak hozzá? (gyógytesi)

Figyelt kérdés

Mai nap történt, hogy a gyógytestnevelő tanárom azt mondta hogy felszedtem pár kilót. Először lesokkolt ez az új "hír", mivel minden nap edzek (hétvégén is). Futok, izmosító gyakorlatokat végzek, atletizálom egy csapatban.1 hete életmód váltásban vagyok, ami azt jelenti hogy semmilyen cukrozott, édesítőszeres ételt nem eszek, előtte sem ettem túlzottan szénhidrátdús ételeket.

Most leszek 16 éves, 2-3 évvel ezelőtt csontsoványra fogytam, az ilyen megjegyzések miatt, pedig akkor állítólag nagyon szép, sportos alakom volt (egyébként most is).

A tetőfok ebben az egészben az, hogy úszni is kellett járnom hozzá és akkor teljesen megutáltam az úszást, pedig előtte verseny szinten úsztam...


Egyszerűen irritál a tanár, és sajnos nem tudok mit tenni, hogy ne kelljen hozzá járnom. Szerintetek hogyan kellene kiküszöbölnöm azt, hogy ne járjak az óráira? Semmilyen felmentést nem fogad el, pedig ha más diák visz, azt elfogadja... Nagyon kivagyok készülve tőle.

Egyébként 167cm és 54 kg vagyok



2017. ápr. 26. 16:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sztkban vagy korhazban jarsz helyette gyogytornara es arrol viszel igazolast, akkor nem kell menned gyogytesire
2017. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hidd el próbálkoztam már vele, de mindig azzal jött hogy bírjam ki a nyárig.

És akkor csodálkoznak az emberek hogy egyre több az étkezési zavaros fiatal manapság. Egy osztálytárstól is rossz hallani, nem hogy egy tanártól :(

2017. ápr. 26. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
De mégis milyen hangon mondta?Nem úgy értette,hogy végre van valami formád?Fintorgott miközben közölte veled?
2017. ápr. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen komolyan mondta. Nem viccnek szánta. 2 év alatt már jól megismertem.
2017. ápr. 27. 18:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Értem,akkor tényleg bunkó.
2017. ápr. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Pfff. ha fel is szedtel tenyleg par kilot, akkor sem baj, mert teljesen tökeletes a sulyod a magassagodhoz, en pont annyira akarok lefogyni :D Amugy szard le a tanarodat ;) 16/l
2017. ápr. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
19%
Miért érdekel egy hülye tanár véleménye? Szánalmas egy alak lehet ha az az egyetlen öröme hogy beszól a diákjának.
2017. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de nekem 168 centisen és 56 kilósan mondta az orvosom, hogy szedjek fel 3-4 kg-t. Eszméletlen gáz, hogy a tanárod ilyet mond. Mármint ha nem pozitív értelemben mondta tekintve, hogy előtte nagyon sovány voltál, de gondolom, hogy azért lehetett érezni, hogy milyen töltettel mondta.
2017. jún. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!