Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Bejelöltem vkit facebookon...

Bejelöltem vkit facebookon aki a sulinkba jár? Lent

Figyelt kérdés

Szval nagyon sok közös ismerősünk van láttam is már a suliban de lényegtelen csak úgy bejelöltem mer kidobta a face a nevét

És utána rám irt h honnan ismerem h ki vagyok? Megirtam neki h csak bejeloltem

Ez nagyon gáz? en nagyon annak erzem://

15/l



2017. ápr. 29. 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem merted leírni hogy egy iskolába jártok? :D
2017. ápr. 29. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen
2017. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen.......
2017. ápr. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Clay Morrow ***** válasza:
100%
Az még gázabb, hogy ide kiírtad.
2017. ápr. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De latja h egy suliba jarunk az adatlapomon ott van ezer gondoltam nem kell megirnom neki

Nagyon cikiben erzem magam felek h mi lesz ebbol :/

2017. ápr. 29. 19:38
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne belőle úristen?? Hogy lehetnek a gyerkeek ennyire ostobák.

"bejelöltelek, mert egy suliba járunk". Kész csá ennyi. Max letöröl. Édes isten. Ha így bef0sol egy kérdéstől, minek jelölgetsz idegeneket...

2017. ápr. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lesz belőle. Ha "gáz" lenne is, elmúlik. X év múltán már senki sem fog emlékezni rá, ha nem jelöl vissza; ha visszajelöl, akkor esetleg igen, de lényegtelen lesz már az is később. Hát majd más dolgokkal foglalkoztok, és ez majd tökre nem fog számítani. Hogyha "gáz" is lenne, akkor sincs semmi baj, lépjél túl rajta, nem történt semmi, nem származott belőle senkinek vesztesége, te egy picit megijedtél, hogy most mit fog rólad gondolni, de hát ez semmi baj, csak egy közösségi oldalon bejelölted. Hát az emberek szoktak ilyet csinálni, nem csináltál semmi rosszat, ami miatt szégyenkezned kellene.
2017. ápr. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!