Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan szabaduljak meg egy...

Hogyan szabaduljak meg egy csajtól, akivel sok a közös óránk a fősulin, és állandóan velem verseng, leskelődik utánam?

Figyelt kérdés

Volt egy srác akit érdekeltem, de én nem igazán tettem érte semmit, mert nem tetszett 100%-osan. És van egy csaj, akk folyamatosan nyomult erre srácra. Nos, mióta a srác beadta a derekát a csajnak (konkrétan dugtak), azóta a csaj mindig rázza nekem magát, henceg a kalandjával. Ha arrébb ülök mert olvasni szeretnék, akkor jön utánam. Megáll a közvetlen közelemben és tovább henceg (mintha ez valami nagy dolog lenne). Komolyan nevetséges. Úgy viselkedik, mint a bazári majom. Hangos is, tiszta cirkusz az egész. Nem mindig tudok pont órára becsúszni. Van amikor legalább fél órát kell várakoznom két óra között...


A lényeg, hogy nekem feltűnősködik, mert mindig felém fordul, felém fordítja a testét is, ha beszélek valakivel, akkor hirtelen befogja a pofáját és minket vizslat. Már igyekeztem udvariasan intézni ezt, éreztettem már vele finoman azt, hogy nem vagyok vevő a társaságára, de látszólag akkora idiot, hogy ezt se fogja fel. Rendkívül kellemetlen, nyomulós, tapadós. Életem legnagyobb marhasága volt még a közösségi oldalon is visszaigazolni, mert ott is mindig jelez egy "ott leszek"-et arra az eseményre, amire én előtte egy olyan kb. negyed órával jeleztem.

Eddig semmi nem vált be, nem fogja fel azt, hogy engem nem érdekel és ne untasson már a gagyi szexuális életével, amit ráadásul ő erőltet mindig. Magától még egy fiú se kezdeményezett nála. Ez csak egy apró, megjegyzendő részlet volt.


Szóval a közösségi oldalon is időnként ír nekem egy-egy tárgyunkkal kapcsolatban kérdéseket nekem. Legutóbb is udvariasan válaszoltam neki, aztán alig telt el fél óra, már jött a következő kérdésével, amire már nem válaszoltam. Oldja már meg egyedül! Engem amúgy is butának tart, hallottam amikor előttem beszélték a barátnőivel.


A lényeg, hogy meg akarok szabadulni tőle, de eddig a finom utalások és az udvarias viselkedés nem vált be. Amint elfordulok tőle, igyekszik a látóterembe kerülni.


Nem is értem amúgy, ha hülyének tart, amkor minek neki az én figyelmem? Meg ki a f**zt érdekel a magánélete.

Amikor meg kimegyek a mosdóba, oda is kb 5 perccel később jön utánam.


Mit tegyek, hogy felfogja már végre, engem ő NEM ÉRDEKEL?


Köszönöm a válaszokat és a hasznos tanácsokat!



2017. ápr. 30. 06:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
22%

"Komolyan nevetséges. Úgy viselkedik, mint a bazári majom."


Te meg úgy, mint egy tízéves, ez a nevetséges...

2017. ápr. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, én biztos felpofoztam volna, csak akkor meg én vagyok a rossz.

Elsőre tiltsd le minden honnan.

Mondd meg neki erélyesen, hogy ne kövessen mndenhova, mert csak elképzelni tudom, hogy milyen pocsék lehet.

Szólhatsz a barátjának is, hogy állítsa le a lányt.

Visszaszólhatsz neki, pl "Örülök, hogy nem jöttem össze X-szel, most, hogy látom, milyen alacsony igényei vannak.", vagy bármit.

De az a fura, hogy összejött azzal a sráccal, aki NEKED nem tetszett. Akkor semmi közötök egymáshoz, csak úgy látszik a csaj icipicit idióta.

2017. ápr. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hivd el valahova es amikor ketten vagytok es usd le a taskadba rejtett felteglaval. Aztan kotozd ki es hagyd, hogy a koborkutyak es csovesek fajtalankodjanak a mezitelen testevel.


Vagy csak torold le facerol es szarj ra. Valszeg azert csinalja, mert latja mennyire irrital. Ameddig igy fel tudja huzni vele az agyadat nem fog leallni.


Sztem az elso megoldas jobb.

2017. ápr. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem jöttek össze, csak dugnak.

Én se értem hogy jövök az egészhez. Nem voltam bunkó egyikükkel sem, a srácot meg lazán hanyagoltam hetekig és hónapokig is akár.

Azt nyilván nem mondhatom, hogy takarodjon már a p**sába. Vagy mégis ez kéne? A Facebookos tiltás/törlés szerintem még jobban beindítaná, és akkor végleg rám száll.

2017. ápr. 30. 09:09
 5/13 anonim ***** válasza:
68%

Mondhatod, de ezzel is csak azt bizonyitanad neki mennyire zavar a jelenlete. Olaj a tuzre.


A facebookos tiltas annyibol jo, hogy amig nincs a kozeledben nem is fog elerni. Igy egy csatornat lezarsz amin keresztul meg az agyadra mehetne.

2017. ápr. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az kb ugyanazt jelenti, hogy "takarodj a picsbe", csak virtuális formában. Még annyi jutott eszembe, hogy ha van két óra közt legalább olan 15-30 perces szünet, akkor addig elmegyek valahova, és pont órára becsúszok. Ez így szerinted diplomatikus megoldás lehet?
2017. ápr. 30. 11:12
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

A lényeg, hogy ne lássa rajtad az ideget. Ha ennyire elviselhetetlen akkor lehet jó megoldás, de mivel sok órátok van együtt szerintem hosszútávon nem egy jó opció.


Foglald el magad másokkal, próbáld kizárni a jelenlétét az agyadból. Minél inkább keresztülnézel rajta, annál kevésbé fogja örömét lelni benne.


A letiltás azt jelöli, hogy nem vagy rá kíváncsi. Különben minek tartanád az ismerőseid között, hogy bármikor elérjen? Szerintem eggyel kevesebb ismit elbír az a számláló.:D

2017. ápr. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

"Nos, mióta a srác beadta a derekát a csajnak (konkrétan dugtak)"


A fiúk nem szokták "beadni a derekukat" a lányoknak, csak kihasználják az ölükbe hulló dugást lehetőséget. Ha te is engedtél volna a fiúnak, akkor a fiú ugyanúgy megdugta volna ezt a lányt is. :)


Nos, miután a legfontosabb dolgot, amivel érdemes e kérdés kapcsán foglalkozni, tisztáztuk, a lánnyal kapcsolatban csak annyit mondok, hogy ha nem vagy képes egy ilyet levakarni magadról, meg is érdemled, hogy a nyakadon lógjon. Nem tudom, mi itt a probléma tárgya, udvariasan kérd meg, hogy a továbbiakban takarodjon a környezetedről, mert nem tartasz igényt a társaságára. És töröld mindenhonnan. Ennyi.

2017. ápr. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Gondolod, hogy ez mindenképp megtörtént volna? Értem.

Megpróbálom valahogy a tudtàra adni konkrétabban, de ha kretén, akkor az már nem az én problémám.

2017. ápr. 30. 22:15
 10/13 anonim ***** válasza:
60%
Hát figyelj, végülis mi más úton tudnád magadról levakarni, minthogy megmondod neki konkrétan? Igazából itt más út, hókuszpókusz nincs, csak ez. Ha idegesít, add a tudtára, máskülönben soha nem fogod magadról levakarni.
2017. ápr. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!