Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van valaki rajtam kívül,...

Van valaki rajtam kívül, akiknek nincs barátja a suliban? (általános iskola)

Figyelt kérdés

Hali! :) Az az igazság, hogy ezt a kérdést azért tettem fel, mert eszembe jutottak azok a dolgok, amiket a múltban átéltem... A suliban... Tudjátok, csak így hirtelen bevillant. Rossz belegondolni, hogy elcsesztem mindent, hogy az osztálytársak elcsesztek mindent, és szeretném megkérdezni, van-e rajtam kívül olyan általános iskolás diák, aki hasonló cipőben jár, Jelenleg.


Bővebben priviben.



2017. ápr. 30. 19:29
 1/7 A kérdező kommentje:
Amúgy 12/L
2017. ápr. 30. 19:32
 2/7 anonim válasza:

Szia!

Nekem átmenetileg volt, de azért írhatsz!:)

2017. ápr. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem vagyok már általános iskolás, barátaim pedig vannak (nem sok), de sajnos rossz emlékekkel én is rendelkezem a suliból.
2017. ápr. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Nyugodtan irhatsz, van egy kicsi tapasztalatom
2017. ápr. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Egy igaz barát.Más csak egyszer van jóban velem majd 5 perc múlva lecsesz.Segítek ha gondolod:)
2017. máj. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem sohasem voltak barátaim, mindig kiközösítettek a másságom miatt. Egy idő után már nem kerestem a társaságot, csak az iskolában találkoztam kortársakkal. A közelmúltban változott meg, egy uncsi- tesó páros "befogadott". De érdekel... neked mért nincsenek barátaid? (15L)
2017. máj. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát én most már középsuliba megyek,de visszagondolva én is ki voltam közösítve általánosban,de valahogy nem tettem túl magam rajta,ezért kellett pszichológus,és segít nekem. Remélem a középsuliba elfogadnak engem,és nem közösítenek ki. :) F/15
2017. aug. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!