Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Középiskolában az osztályokban...

Középiskolában az osztályokban (most 8. -as vagyok) 24lány lesz és 6fiú, mit tanácsoltok ilyen sok lányhoz mire figyeljek oda/mit ne csináljak?

Figyelt kérdés
2017. máj. 2. 06:21
 1/10 A kérdező kommentje:
(15f)
2017. máj. 2. 06:21
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Tiszteld őket. A fiuknak szokása a primitív viselkedés fiatalon. Egyébként beszélgethetsz velük nyugodtan, ennyi lány mellett biztos hogy a legtöbb barátod lány lesz, ha erre te is nyitott vagy. Osztálytárssal ne járj soha!
2017. máj. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Már a kérdés feltevése is egy bukást rejt magában. Gyakorlatilag arról szól a kérdésed, hogy hogyan tudnál minél jobban megfelelni az osztálytársaidnak. Ez a megfelelési kényszer egy fajtája.


Az oké, hogy add meg mindenkinek az alapfokú tiszteletet, ne legyél bunkó stb. de ezeket magadtól is tudod nyilván.

A fő, hogy szabadulj meg ettől a "meg kell felelnem mindenkinek" érzéstől. Úgyis lesznek olyanok, akikkel nem alakítasz ki szimpátiát. Ha azon fogsz görcsölni, hogy hogyan tudnád elérni, hogy jó véleménnyel legyenek rólad, akkor már el is b*sztad!

2017. máj. 2. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
33%
Ne hagyd ki a lehetőséget :-)
2017. máj. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Szerencséd van, nekem össz vissz 2 lány osztálytársam volt (és egyik se volt valami szép).
2017. máj. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%
A lányok is tanulni voltak ott, nem azért, hogy nézegesd őket.
2017. máj. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekunk is ilyen az osztaly osszetetele, nem volt soha semmi problema. Most fogunk erettsegizni.
2017. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

1es és a 2esnek külön köszönöm

De nem annyira könnyű lazának és maga biztosnak lenni de rajta vagyok az ügyön...

(Mindenkinek ment a zöld kéz)

2017. máj. 2. 16:33
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok és bocs, ha egyeseknek sértő volt a hozzászólásom, de az igazat írtam le. Jó volt a hangulat az osztályban és azt a 2 lányt se csúfoltuk, vagy ilyesmi, erről szó sincs, csak hát nem voltak valami szépek, ezért nem értem miért kell lepontozni.


Egyébként a gimi 4 év rendszeres napi együttlétet jelent az osztálytársaiddal, nevetséges azt mondani, hogy csak azért vagyunk ott, hogy tanuljunk. Nem robotok vagyunk, hanem emberek. Szívesen kipróbáltam volna egy olyan osztályt, ahol több lány van. Most ez komolyan baj?

2017. máj. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi probléma, nyugi... 😉
2017. máj. 3. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!