Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért zaklatnak a suliba? Mi...

Miért zaklatnak a suliba? Mi tegyek?

Figyelt kérdés
Van pár gyerek a suliba úgy 4-5 akik folyamatossan zaklatnak de közülük csak egy aki már nagyon durván :-( szóval olyanokat tesz hogy szünetekbe megkeres mivel nem vagyunk osztálytársak és kb minden gyerek elött elkezd erőssen pofozgatni és megfogja a torkom ja meg persze fenyeget folyton. És hogy miért teszi? Mert a többi gyerem mikor unatkozok folyton fut oda ehhez a gyerekhez és akkor "jajj hallod az xy eztmondta meg azt mondta" (én vagyok az xy) szóval rám hazudnak és persze ezután a srác jön es teszi. Ők pedig nézik nevetnek és élvezik. Ma pl: oda jott a srác hogy miket mondtam megint róla az udvaron volt 2tanár de háttal áltak. Erre ő megint elkezdett pofozni majd arcon köpött. Es nem hagyja abba. Nem tudom mit tegyek ellenük. Meg aláz/nak mindenki elött.. A gyerektöl nem félek! Annak ellenére hogy 2x nagyobb nálam. Csak tudom hogy ezek milyenek. Koleszosok es ha 1et megütök még ha alul is maradok jön a többi. Azt mondták hogy agyon vernek és ha ezért kirugják őket akkor megvárnak reggelente a buszmegálloba amig beérek és meg vernek! A tanároknak nem akarok szolni ők csak rontanának! A szüleimnek sem akarok mert ezek azzal is fenyegetőznek hogy olyan embereket ide hivnak hozzánk hogy... Szóval nem tudok mit tenni.. azt tervezem hogy suli váltok, de emiatt a mindennapos megaláztatás miatt nem volt semmi erőm tanulni is utána még órán is figyelni szoval nagyon eselyes hogy megbukok :-( és így a kérdés hogy át e vesznek másik suliba. Ès mi van ha ott is ez lesz? Amúgy 16/f 9.oszt még vissza van pár hét. Mit tegyek?

2017. máj. 2. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaváltás. Nem biztos, hogy az segíteni fog, de ettől rosszabb nemigen lehet a helyzet. Kitartást!
2017. máj. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Iskolaváltás segíthet csak.
2017. máj. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És addig? Van vagy vissza 7hét. :-( a hiányzásaim már eljátszottam
2017. máj. 2. 18:57
 4/6 Bekecs Béla ***** válasza:
0%
XDDDDDD És te hagyod. Mi is ezt csináltuk az ilyen élettelen emberekkel mint te vagy :D Vicces volt. Bár igazából csak pár hónapig voltak nálunk ilyenek. Mert kiselejteztük a szégyen embereket az iskolánkból. Ezért volt ott egy nagyon jó közösség. Gimis évek, imádtam őket. :) Mit tegyél? Egyszer találtak be engem is próbaképp 9.be felvettem a stílusukat és viccből bedobtam a srácot a nagykonténer kukába 70kiló voltam ő meg 90-100. Nevettünk egyet, hívtam pár spant és nem mertek kötözködni utána. Másnap pacsiztunk. Aztán év végén vissza adta de akkor már spanok voltunk :D
2017. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#Bekecs Béla

Az egyetlen szégyen itt csak te vagy. Engem is mindig zaklattak az iskolában, gyakran gondoltam arra hogy behozok egy kést és leszúrom a kis g*ciket. Akkor még gyenge voltam, de ha ma találkozok egy ilyen emberrel bizos, hogy addig verném amíg nem hívják ki a rendőrséget vagy le nem állít valaki. Ezek a semmirekellő idióták pokollá tették az általános iskolás éveimet.


Kedves kérdező! Szerintem is az iskola váltás lenne a legcélszerűbb választás anno' én is ugyan ezt tettem. Addig meg amíg ez nem következik be próbálj visszavágni vagy ignoráld őket.

2017. máj. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Bekecs Béla ***** válasza:
Az egyetlen szegyen itt az aki nem tudja magát megvédeni. Nalunk is voltak gyenge sracok viszont ertelmesek voltak. Megse cseszegettuk oket
2017. máj. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!