Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ez miért lehet? Nem akarok...

Ez miért lehet? Nem akarok kis p@csának tűnni.

Figyelt kérdés
Az miért lehet hogy ha van nálam rondább lány ismerősöm,és neki sokkal több lájka van a képein mint nekem? Ne értsétek félre,én nem függök a lájkoktól,de elgondolkodtató.Tudom,nem kívülről kell ítélkezni,de kicsit zavar.Jó sok csúnya lányismerősöm van,aki feltesz egy képet,azonnal 40-50 és még több lájka van a képén,mint nekem pedig szebb vagyok náluk.Lehet azért,mert ők többet járnak ki csavarogni,meg k@rvulni mint én,14-15éves kislány létükre,én pedig nem.Én is járok ki szerintem gyakran,de nem napi szinten és nem p@csáskodok mindenki előtt,hogy menőbbnek lássak.

2017. máj. 3. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy sokkal több ismerősük van?
2017. máj. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Talán ők nem ilyen felszínesek, mint te, ezért jobban szeretik őket. Érdekes, hogy szerinted, te mindegyiküknél szebb vagy :) ez sokat elmond.
2017. máj. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy SZERINTED csúnyábbak nálad, még könnyen lehet, hogy sokkal több ember SZERETI őket.

Ez annyira tipikusan IRIGY megnyilvánulás, hogy biztos azért kedvelik őket, mert kijárnak k**vulni...

Próbálj kicsit visszavenni az arcodból, és talán neked is több haverod lesz.

2017. máj. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Tudtam,hogy félre fogjátok érteni.Nem azt mondtam hogy fhu most köztük én királylánynak érzem magam,csak azt hogy szerintem van különbség,és hidd el ha jobban ismernél,te is tudnád,hogy pont én nem az a fajta vagyok,ki felszíneskedik.
2017. máj. 3. 18:35
 5/11 anonim ***** válasza:
74%

Minden rosszindulat nélkül: valószínűleg ők őszintén barátkoznak. Nekem nem jut eszembe egy percig sem a barátaimról, hogy ők csúnyák. :o Miért jutna? Ha az ember nem visszataszító vagy ápolatlan, akkor nem mindegy, hogy néz ki? Én nem azért barátkozom valakivel, mert szép vagy csúnya. Nincs is ez a fejemben. :)


Ez nem ítélkezés, de az ember a barátait (hacsak nem egy számító vagy buta pcsa), nem a kinézetük alapján választja meg.


El kellene kezdened őszintén viseltetni az emberek felé és a belső értékeiket nézni, és előbb-utóbb nőnek a like-olóid. ;)


Fontos, hogy mennyire vagy kedves, laza, őszintén vidám stb.


Amúgy meg édesanyám nyugdíjas, és nemrégen feltett egy profilképet magáról, és 200 feletti like-ja volt :D Ez ilyen. Az intelligens embereknél nem a külső van az első helyen, legfeljebb a párjuk esetében számít.

2017. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Emberek.Nem hiszem el,hogy ennyire ez nektek így jön le,hogy én ennyire egy bunkó,egoista,szigorú ember vagyok,aki mindenkit csak fikáz.Gyerekeim,nem értitek meg hogy én zárkózott vagyok,és én nem vagyok annyira hivalkodó ember mint ők.Ők a hivalkodásukkal szereznek sok embert,de én nem vagyok olyanokra képes,nem tehetek róla
2017. máj. 3. 18:50
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem a tőled "csúnyább " lányok sokkal beszédesebbek és több ismerősük van sokkal több emberrel beszélgetnek sok mindentől függ.A lájkokat pedig nem csak szép emberektől kapjuk ezt tudjuk mindnyájan:DD Ezek a lányok nem tesznek ki magukról "mell segg csücsöri" képeket?
2017. máj. 3. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Azért, mert nem az alapján lájkolnak, hogy ki hogy néz ki. Aki minél több emberrel jóban van, az kap több lájkot. Azt ne mond, hogy te azért lájkolod a barátnődet, mert tetszik a fényképen... Te is csak azért lájkolod, hogy jó benyomást kelts. Ezért nem lájkolgatod össze vadidegenek képét, akkor se ha tetszik, és ezért lájkolod a barátnődet, akkor is ha megpukkadsz az irigységtől, mert esetleg szebbnek látod mint magadat, vagy éppen több a lájkja. Valamint azt is észrevettem, hogy a jól sikerült képeket alig lájkolják, ahol meg kicsit csúnyábbacska az ember, azt lájkolják egy csomóan. Nem tudom miért van ez, amikor figyelem magam, hogy én hogy működök, én nem látom hogy kényszert éreznék ilyesmikre, nem tudom milyen pszichológiai hatás állhat mögötte. Egy tanács, szard le a lájkokat, mert nem érnek semmit, és nem éri meg ilyeneken izgulni.
2017. máj. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert nem az alapjan lajkolnak, h mennyire szep, hanem, hogy mennyien kedvelik, vannak vele joban, akar napi szinten erintkeznek vele. O neki tobb ilyen ismerose van. Es mivel te visszahuzodo vagy ezert neked soha nem lesz annyi lajkod. De ezzel nincs semmi baj :)
2017. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Nem akarok kis p@csának tűnni."


Nem fogsz annak tűnni. Legyél tisztességes lány, nincs miért aggódnod, tudom, hogy az vagy. A lájkok miatt ne aggódj, ne legyél irigy másokra, mert több lájkuk van. Legyél kedves és rendes lány, fognak lájkolni téged is. :)

Légy jó, további szép napot. :)

2017. máj. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!