Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak? Miért nézik...

Mit csináljak? Miért nézik mindig a szám, az helyett hogy a szemembe néznének?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy akárhányszor beszélgetek egy emberrel,akár osztálytárs,akár tanár a számat nézik,ami gy idő után zavaró tud lenni.Van egy tanárom,akivel akárhányszor beszélgetésbe kezdek,először a szememre aztán mindig gyakrabban a számat kezdi el nézni,ami zavar,én ilyenkor inkább a szemkontaktust akarom vele tartani,de ez nem megy,mert a számat nézi,de nem tudom miért,a fogaim nem csúnyák,és eléggé kinyitom a szám,hogy ne higgyen beszédhibásnak :D És ne értsétek félre,messze álljon az tőlem,tetszenek nekem a tanáraim,fujj szó sincs ilyesmiről,ezért nem tudom ezt hogy kezelni néha.Ilyenkor mit csináljak? De akkor is csinálják ha többen vannak körülöttünk,de ha véletlen kettesben vagyunk,na ott zavar a leginkább.

2017. máj. 4. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
De legalább nem a melledet nézi, miközben beszélsz (mert gondolom lány vagy) Sokszor automatikusan az ember szemkontaktus után szájra vált. Ez egyfajta testbeszéd is lehet. Mondjuk bizonytalanságra utalhat vagy éppen elmélázásra. :D
2017. máj. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a nők állítólag felizgulnak, ha a férfi beszéd közben a száját nézi. :D
2017. máj. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

eléggé kinyitom a szám,hogy ne higgyen beszédhibásnak


Nem lehet hogy túl artikulálsz ?

2017. máj. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3 Én is erre gondoltam.


#2 A kérdező esetéből kiderül, hogy vagy észre sem veszik, vagy zavarja őket.

2017. máj. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem.Egyáltalán nem.Nem olyan artikulálok mint egy hal :D Csak van 1-2 ismerősöm,akiknek mindig azt mondják érthetőbben beszéljenek,kicsit nyissák ki a szájukat,és én ebből indulok ki,szóval tök normálba nyomom,ezért is fura
2017. máj. 5. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!