Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csak azért, mert a tanár nem...

Csak azért, mert a tanár nem bír, muszáj velem szemétkednie?

Figyelt kérdés
A tanár egyszerűen nem szeret,miért kell ilyennek lennie velem? Mindig 1-el rosszabb jegyet ír be,azt mondja beteg vagyok,hülye vagyok stb.Volt óra,hogy az osztály 80%-a nem tudta az anyagot,és nem szólt nekik semmit,sőt volt olyan,akit ki sem hívott hogy elmondja a beszámolóját,én csak annyit mondtam hogy pillanat,még át nézem,erre nagy bunkón beírta a rossz jegyet.Mindig bunkó,meg flegma velem,nem értem miért.Az utóbbi időkben próbáltam mindent úgy csinálni,hogy ne tudjon semmibe sem belekötni,de hiába,egy ideje letojom,és ahogy ő én is.Ha buknó velem én is,ha flegma,én is.És ő is észre vette,és még jobban bedurvított.
2017. máj. 8. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el ezt a szüleidnek,ők hátha beszélgetnek a tanárral,vagy akár az igazgatóval.
2017. máj. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak beleképzeled.
2017. máj. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!