Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok vicces sztorikat...

Tudnátok vicces sztorikat mesélni az iskolából? Pl megszívattatok egy tanárt vagy osztálytársat, meg ilyenek

Figyelt kérdés
Imádom ezeket olvasni :D

2017. máj. 9. 18:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
30%
Mi vicces van abban, amikor tapló ge*i emberek másokat vegzálnak, rajtuk viccelődnek, szívatnak durván, tönkreteszik mások életét? Te ezt szereted te tapló ge*i?!
2017. máj. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
1. Látom te is a hierarchia alján voltál a suliban :D
2017. máj. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
10%

Na akkor most képzelj el egy vén öregasszony görbe háttal rövid szőkésbarna hajjal ráncos arccal olvasószemüvegben.

Szóval a volt legjobb barátnőm Április elseje alkalmából megfogta a tanári széket és telibe bevizezte, illetve egy olyan ragacsos taknyot dobtunk fel még tegnap pont a tanári asztal fölé. Bejön a tanár lezajlik az a bizonyos jónapot kívánok...jelentés...és megfordul a tanár (spoiler:fail)

- Ki vizezte be a széket? (Tanár)

- Én (Niki)

- Ki az az én? (T)

Szegénykém osztalyfonokit kapott. A takony pedig nem rá esett hanem mellé ugyanis nem ült be teljesen az asztalhoz.. :(

Remélem elvezted

2017. máj. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%

Én is a "hierarchia" alján voltam, főleg egy adott gyerek szólogatott be legtöbbször...Aztán év vége felé lehetett javító dogát írni egy tantárgyból, én 4,5-re álltam, ezért írtam, ő meg 1,5-re, a tanár meg nem akarta így átengedni, ezért íratott vele is :D És tök fura volt, mert bár egész évben szidott meg undorító dolgokat mondott rólam, akkor valamiért hirtelen megkedvelt (:DDDDDD) és be is ült mellém a padba, bár megszívta, mert A-B csoportok voltak. De tudta, hogy tudom az egész anyagot, ezért elkezdett könyörögni nekem, hogy súgjak már neki, mert nem akar megbukni :((( Szóval megsajnáltam és meg is tettem.

Igaz, minden kérdésre valami orbitális nagy baromságot diktáltam neki. Meg is bukott :3

2017. máj. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Az egyik osztálytársam szöget rakott a tanár székére de szerencsére észrevette és nem ült rá
2017. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Öreg néni olvasó szemüvegben... :D

18 éves srác vagyok, aki ma írt egy k***a nehéz matek érettségit, de azért ez jó volt :). Igazából csak ma haverokkal mekizni voltunk és régi sztorikat elevenítettünk fel, rengeteg havert szívattam, ők is engem, így éltük túl az iskolát. Lehet engem szidni, de én nem r*hadok többet az iskolapadban :D

2017. máj. 9. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
kábósztunk nyelften órán haha hlegendás napok;)
2017. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Wow

Mondjuk nem csodálkozok...nyelvtan óra :)

2017. máj. 9. 20:06
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
lyukasóránk volt, és pár hülye elment kocsmázni... na oké, még ez nem is hülyeség annyira, de 2-en visszajöttek suliba órakezdésre :D na az hülyeség volt. Egyik srác behányt, támogatni kellet minden, igazgatóhelyettesnél kötöttek ki :D
2017. máj. 10. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ilyenek voltak (nem minden az én osztályomban történt ezek közül):


Ápr. 1. megablokk:

- fogkrém a kilincsre

- jaffaszörp a narancsszínű szivacsra

- egyik osztálytárs kitalálta, hogy ő majd elbújik a szekrényben, és ha a tanár bejön, kiugrik, és azt mondja, "bú!". De közben mi meg bepakoltunk elé kb. minden széket, így őt szívattuk meg végül

- óra vége előtt 10 perccel osztálytársam telefonjáról bejátszottuk a régi iskolacsengőt, és elhitettük a tanárral, hogy most a stúdiós bácsi ápr. 1-je alkalmából a régi sulicsengőt játssza... és előbb szabadultunk :).


Egyebek:

- nekem sikerült teljes erőből oldalbabikáznom a tanárt, amikor kézilabda kapuralövést gyakoroltunk, mert túl későn állt be elém, hogy azt mondja, "mára befejeztük"

- órán srácok szendviccsel dobálóznak, az egyik célzás kicsit mellémegy, tanár mellet ér célba a táblán. erre az egyik srác: "bocsánat, tanárnő, félreharaptam"

- voltak, akik kimásztak a suliból, kiugráltak meg suli tetejére ragasztgattak söröscímkéket

- egyik évben pár vicces kedvű diák belógott a tanáriba, és baromságokat firkáltak az ellenőrzőkbe (ebédfizetés 1.000.000 napra, sok karó stb.)... megint mások az egyik szekrényes öltözőben beforgatták az összes szekrényt úgy, hogy az ajtajukkal álltak a falnak

- osztálytársaimnak jó szokása volt, hogy mindenfélét nekidobáltak a plafonnak (félliteres palack, alma stb.), és egyszercsak lezuhant az egyik kő a plafonról... szerencsére senki nem sérült meg

- igazgató beszédei voltak még jók, mert párszor elfelejtette vinni a szemüvegét... utolsó évzárónkon ordítva kellett kijavítanunk, hogy Gipsz Jakab 12. B-s tanuló, és nem A-s, és nem anyanyelvi, hanem angol nyelvi versenyen ért el 2. helyezést. Plusz ilyenek, hogy "az embert nem lehet feleségre vonni"

- másik suliban napközis néni rossz helyesírással beírt nekem egy intőt, amiért ősszel nem vettem magamra kabátot, amikor kimentem az udvarra

- ezek a szokásos dolgok voltak még, hogy cuccok eldugása, egymás alól székkihúzás

2017. máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!