Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van/volt kedvenc tanárotok?...

Van/volt kedvenc tanárotok? Mit tanít/tanított? Miért a kedvenced? Elmodtad neki, hogy a kedvenc tanárod?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

2017. máj. 13. 20:03
1 2 3 4
 1/33 Metionin ***** válasza:
94%

Gimiben volt egy nagyon jó irodalom tanárom. Kicsi, törékeny nő volt, mindig halkan beszélt, sosem kellett felemelnie a hangját, mégis tudott fegyelmezni. Egyszerűen tiszteletet éreztünk iránta, anélkül, hogy bármit tett volna. Mindig korrekt volt az osztályozásban, érdekelte a véleményünk.

Nem mondtam el neki.

2017. máj. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
100%

volt, középiskolában. Angolt tanított. Csinos volt és mosolygós.


Nem mondtam el. Nem lett volna semmi értelme.

2017. máj. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ! Természetesen mentek a zöld kezecskék :)

Jöhetnek még válaszok !

2017. máj. 13. 20:20
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Gimis biológia tanárom volt a kedvencem.Idos hölgy volt miután elballagtunk el is ment nyugdíjba.Nagyon szerettem,mert jól magyarázott,illetve az egész osztály nagy tisztelettel volt vele szemben.Sosem mondtam neki,hogy o a kedvenc tanárom,viszont erre szerintem nem volt szükség sem,neki az volt a legnagyobb elismerés,ha tanultunk az oraira..
2017. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fizika tanárom volt a kedvencem. Nagyon jó volt a humora, sugárzott belőle a gyerek iránti szeretet, kedvesen tartotta az órákat. Olyan érzésed volt, mintha a nagyapád mesélne neked a régi dolgokról (öreg bácsi volt).
2017. máj. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Angol tanárom. Én egy igencsak hangos osztály tagja voltam, mindig mindenki csak beszélgetett és minden mást csinált csak nem tanult. Kivéve angol órán. Soha sem kiabált a tanár, sose volt mérges, egyszerűen tisztelte őt minden diák. Mellette a legjobb angol tanár, aki csak létezik. 5 éven keresztül senki egy szó angolt nem tanult meg, nála 1 év alatt mindenki folyékonyan megtanult beszélni. Ő az a tanár, akivel beszélhettél, ha gondod volt. Ha segítség kellett a tanulásban, vagy nem voltál iskolában és lemaradásod volt, akkor bármikor megkérhetted őt, hogy segítsen és soha sem mondott nemet. El lehetett vele jókat beszélgetni is, nem csak a száraz anyagot olvasta ki a könyvből. Szinte minden egyes órán mondott vicces beszólásokat, történeteket az anyaggal kapcsolatosan. Ő volt az iskola kedvence, amit ő is tudott. Rajta látszódott, hogy neki tényleg örömet okoz a tanítás, ezért is volt benne olyan jó, mert szívből csinálta.
2017. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezecskék :)

Jöhetnek még!

2017. máj. 13. 20:38
 8/33 pptomi ***** válasza:
100%

A középiskolai fizika tanárom volt a kedvenc, pedig sosem szerettem a fizikát. Egyedül nála kussolt az osztály. Hatalmas tudású ember, valami 8-9 nyelven beszélt folyékonyan, a fizika mellett eléggé vágta a matekot is, jobban, mint a matektanárunk, pedig nem volt matek szakos. Fejben osztást/szorzást 4 tizedesig hamarabb kiszámolta, mint ahogy mi géppel. Mindig csak ellenőrizni kellett a számítását.

Hú, de régen volt.

2017. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Töri tanár. Azért a kedvencem, mert nagyon jó órát tart, jól mesél, és nagyon tiszta, becsületes ember. (Nem mondtam el neki)
2017. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

Mentek a zöld kezecskék :)

Írhattok még!

2017. máj. 14. 05:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!