Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti, ha a tanárotok, nem egy...

Ti, ha a tanárotok, nem egy tanárnak megfelelően beszélne, és réstő szavakat/mondatokat, vágna a fejetekhez, amik nem méltók, és nem egy, nem kétszer akár többször is, meddig húznátok? Egyszer rászólnátok?

Figyelt kérdés
Engem konkrétan lehülyéz,megalázó mondatokat vág a fejemhez,amik nem méltóak,egy tanár szájából,főleg iskolában,de egyenlőre még nem szólok semmit,de nagyon be szok durvulni.
2017. máj. 18. 18:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Én visszaszólnék, hogy mégis kinek képzeli magát, hogy ok nélkül lehülyéz engem, meg, hogyha én tisztelettel végig ülöm az órát, figyelek, akkor, ha valami oknál fogva mégsem csíp engem, tartsa magában.
2017. máj. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, én voltam ilyen túl jókislány meg stb., de én az ofőmmel beszéltem volna első körben erről. Mondjuk nekünk normális osztályfőnökünk volt, aki ha volt vmi túlkapás tanári részről, szólt az igazgatónak, aztán megláttuk. Mondjuk egy idő után, ha nem lenne semmi érdemi változás, én szólnék, mert ahogy látom, egyébként is pikkel rád, nem lesz rosszabb a helyzet attól, hogy megtudja, tanárilag egy zárónak tartod.
2017. máj. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És ugye semmit nem tettél azért, hogy így beszéljen veled? Csak úgy tök véletlen kinézett téged és elkezdett így beszélni rólad bármi előzmény nélkül? Ugye így volt, igaz?
2017. máj. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!