Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyik férfi tanárom folyama...

Az egyik férfi tanárom folyamatosan megsérti a személyes terem?

Figyelt kérdés

Az egyik tanárom (egyébként én bírom mert jófej) ha alkalma akad rá belemászik a személyes terembe, hozzám ér, nagyon közel hajol hozzám és engem ez nagyon irritál mostanában már az órájára sem szeretek bemenni. Nem akarok semmilyen következtetést levonni róla de egyszer bejött

t egy lány az órára mert a terembe hagyott valamit és szoknya volt rajta a tanár pedig nyíltan megbámulta a fenekét. Más tanárnál nem igazán van ilyen problémám de ha ő jön közel hozzam baromi idegesìtő. Hogyan adhatom a tudtára diszkréten (akár csak tettekkel) hogy nekem ez nagyon zavaró?



2017. máj. 25. 16:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Egyszerű, nyiltan húzódj el tőle, magy állj fel és tegyél hátra egy lépést, ha rákérdez miért tetted, mondd meg neki kedveled, de csak mint tanárt( persze ne mások előtt). Én fiú vagyok de általános iskolában volt egy ilyen pedofil fizika tanárunk simogagga a lányokat, meg nézte a feneküket, ha teheted csinálj videót titokban a tefonoddal , csak ne vegye észre, utána jól őrizd meg a telefonon és egy másik tárhelyen otthon, soha nem tudhatod mikor lesz bizonyíték. Biztos jó fej ,mert szereti a fiatal lányokat...de sajnos a pedofilia betegség, csak orvos tudja gyógyítani!
2017. máj. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
És persze mondd el anyukádnak, hogy tudjon róla! Hány éves vagy ha szabad kérdezni?
2017. máj. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
16 leszek 2 hét múlva és most fejezem be a 9-et.
2017. máj. 25. 17:02
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék belőle nagy ügyet csinálni mert lehet hogy félre értem az egészet és nem arról van szó de akkor sem szeretem ha belemásznak a személyes terembe olyan emberek akikkel nem vagyok úgymond szoros kapcsolatban.
2017. máj. 25. 17:04
 5/11 anonim ***** válasza:
25%
..mindenesetre vigyázz, és szólj róla anyudnak, neked ez nem szégyen, a tanárnak az, mi a fiúkkal megvertük a fizika tanárt és magától felmondott mertmegfenyegettük hogy feljelentjük! Nem vagy jóban néhány fiú osztáytársaddal akikben megbízol és segítenek? Ez nem vicc, mert ha másokkal is ezt csinálja ,akkor később is fogja,de szerintem várd meg az év végi vizsgát, nehogy roszabb jegyet adjon, addig viseld el, ha nem bírod akkor meg jelents fel ezt a beteg embert mert nem fog leállni, BETEG!
2017. máj. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Úr isten, dehogy kell emiatt megveretni vagy feljelenteni. :D Sőt, a megveretésről inkább ki se fejtem a véleményem!


Csak megnézett egy lányt, nem molesztálta! Nyilván nem mindegy, hogyan nézte meg a fenekét, csak rápillantott vagy kéjelegve bámulta, ez utóbbi elítélendő és nem is etikus, tanárként igazán moderálhatná magát, de akkor se fajult semmi tettlegességig!! Ami pedig azt illeti, hogy belemászik az intim szférába, vannak olyan emberek, akik ezt nem veszik észre. Volt nekem is egy olyan tanárom (tanárnő), aki nagyon közel ment az emberhez, hozzáért, stb., de mindenkivel ezt csinálta, fiúkkal, lányokkal, diákokkal, kollégákkal, és semmi hátsószándéka nem volt. Lehet, hogy a te tanárod is ilyesmi típus, kérdező, nem kell rögtön rosszra gondolni. Valószínűleg egy kislánynak tart, akit kedvel, nem "fogdosni" akar. Persze ha fiatalabb tanár vagy mondjuk gyakran flörtölget poénosan diáklányokkal, akkor benne lehet a pakliban ez is, de akkor se molesztál senkit, úgyhogy nyugi.

Annyit tudsz tenni, hogy elhúzódsz tőle, amikor közel megy hozzád vagy hozzád ér.

2017. máj. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem pont egy idősebbtől nem normális ha egy 16 lány fenekét bámulja. 16!!! csak, tini. Egy kezdős 22 éves tanártól más, de pl egy 40 éves férfitől beteges. Azért az teljesen már ha egy női tanár hajol közelebb, megsimogatja a vállát stb., az nő, a nők közvetlenebbek genetikailag, abban nincs semmi (jobbik esetben).
2017. máj. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

" pont egy idősebbtől nem normális ha egy 16 lány fenekét bámulja."


Egy szóval nem mondtam, hogy nem az idősebbtől nem normális. Pont hogy azt írtam, hogy ha fiatalabb, akkor benne lehet a pakliban, hogy "úgy" teszi és tekint rá. De azt nem is említettem, hogy mi van, ha idősebb tanárról van szó, és valóban fogdosásra megy és végigbámulja a lányokat. Az nyilván szerintem is még gázosabb

2017. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A tanár a 40-es évei végén jár. Nem fogom megveretni 😂. De írtam is, hogy nem akarom túlreagálni a dolgot, mert lehet csak én értem félre, és tényleg olyan ember, aki nem veszi észre, ha másnak beletolakodik a személyes terében.
2017. máj. 27. 21:07
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9: Helyes. :D Akkor tényleg csak annyit tegyél, ha nagyon idegesít, hogy elhúzódszkodsz olyankor. Csak észreveszi magát akkor.
2017. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!