Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Gondolhatta a tanár, hogy...

Gondolhatta a tanár, hogy részegek voltunk?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott egy történet még 3 évvel ezelőttről amikor elsősökként jó ötletnek tartottuk, hogy egy délután előbb végeztünk a suliba és lementünk inni a suli melletti kocsmába. De vissza kellett menni még egy órára és a folyosón jött a töri tanár szembe aki tartotta az órát mi meg ott ugráltunk előtte meg mosolyogtunk rajta meg látszott, hogy nem vágja hogy mi van aztán 10 percel később egyik osztálytársunk mondta h egészen a terembe hallatszott ahogy kinn a terem előtt nevetünk azon hogy leesett az egyik srác táskája és a tanár is végig hallgatta. Szerintetek tudta hogy részegek vagyunk ?
2017. máj. 28. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát a szagról lehet.

Én is mentem anno piásan suliba, azt hittem senki nem vágja le...aham. Csak nem hoztak azzal kényelmetlen helyzetbe, hogy tudják.

2017. máj. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Észre lehet venni. A mozdulatok, hangsúlyok elárulják, ha valaki ivott... Na meg persze a kocsma szaga is.
2017. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!