Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szorongásom van a tesióra...

Szorongásom van a tesióra miatt! Ismerős?

Figyelt kérdés
Helló! Az a baj, hogy mint a címben is leírtam, gondjaim vannak a tesiórával, mégpedig nagyok. Az iskolában tesi előtt már lever a víz attól, hogy félek, hogy ,,Most mit fogunk csinálni, ami miatt kicikiznek?". Régen volt olyan, amikor felkeltem reggel, hasgörcsöm volt, stresszeltem amiatt, hogy ,,Jaj, ma megint tesióra!". Ez mára megszűnt, hála az Égnek, de egyszerűen kétballábas vagyok, én már eleve ,,bal***z, életképtelen gyereknek" születtem. Próbálkozom mindennel, esténként bicózok, próbálok minél kevesebbet enni, és úszni járok (kötelező, de szeretem). Régebben fogytam pár kilót, de visszahíztam. Igen, kövér vagyok. Senki ne kérdezze, hogy hány kiló, mert mindenki, és én is látom, hogy nagy a combom, a hasam, és ez... Már kívülről is meglátszik. Bukfenc, szekrényugrás, csapatjáték meg semmiképpen. Magasságtól rettegek, a másik, amit már mondtam, hogy kétballábas (és kezes) vagyok. Ráadásul mindenki undorodik tőlem. Most is, az öltözőben elkezdik mondani, ,,Hogyha te jössz velünk kirándulni, akkor meghalunk." Valakinek ez ismerős?

2017. máj. 28. 22:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Aha. Mondjuk nekem szadista tesitanáraim voltak, azért, meg a bámulás miatt és hogy az ügyesebbek fenékfejek voltak és én is kétbalkezes voltam.

Voltunk páran, akik igazolást, igazolásra halmoztak. És tudod mi a vicc? Jártam mellette futni és túrázni, később edzőterembe. Nem a mozgással volt nekem sem a bajom.


Jó oké ez nem:Hogyha te jössz velünk kirándulni, akkor meghalunk.


Szerintem ezt mond el a szüleidnek, hátha kitaláltok valamit.

2017. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Máksor is cukkolnak?
2017. máj. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

ha úgy vagy kövér, hogy nem eszel sokat, annak lehet pajzsmirigy-betegség is a hátterében, amit ha kivizsgálnak és kapsz gyógyszert rá, normál testalkatod lehet


és a súlycsökkenéssel párhuzamosan a mozgékonyságod javulni, az önbizalmad nőni fog.

2017. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, egész általánosban ilyen voltam, ráadásul egy lenéző tesitanárral, az amúgy is bunkó osztálytársaim mellé. Most sem vagyok vékony, de már elfogadóbbak velem, plusz én is megtanultam figyelmen kívül hagyni a sok negatív megjegyzést. Kitartás, változni fog a helyzet!
2017. máj. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
22%

Ilyenek voltak ,hogy :

"

-Ez velünk van ?

-Igen én itten vagyok .

-Nem te nem itt vagy !

-De igen ba_zdmeg !

-Nem ,te csak hátrány vagy !!!

Én meg jól főlrugtam azt kaptam a' lecseszést.

"

Bár míg volt olyan is ,ha én megütök valakit az összes fiú rám megyik meg lefog meg rugdos .

Egy pár nagypofájú lány meg üvőltözik velem ,jellemző ,hogy ők csinálják a' balhét .

Azóta mondjuk a' sarkamra áltam mostmár egy-kít ember kivítelível mindenki fél éngemet !

Van egy cigány gyerek azzal igyekeztem jóba lenni ,mert valamivel erősseb ,de főképp ügyessöbb nálam .

A' kis nagy szajú díszbuz_ikat meg meg is verem .

Azt mindja álva leszophatnám meg oltogatni tudik ezerről ,de csodálkozik ,ha megverem . Sírva megy haza másnap ott vanik a' tanárok közölíbe és akkor az öcséjével ,hogy majd lenyomják a' cigit a' torkomon . Nagy francot !!! Pár héttel rá míg kérdeztem ,hogy hól vannak és miért nem raktak cigit a' torkomba . Sehol egy tanár akkór lapulik persze .

Kicsi vissza van és vége ...

Holnap viszek pálinkát es magammal jó lesz az iszogatjuk Martin barátommal .

2017. máj. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!