Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » 1. osztályos korom óta piszkál...

1. osztályos korom óta piszkálnak mit tegyek? Mit tegyek fiúként hogy üssem le vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés
Amikor elkezdtem az általános iskolát akkor 1.osztályos voltam amikor piszkáltak. Még ma is piszkál/nak egy ember. Azért piszkálnak/piszkál mert Beszédhibás vagyok és van róla papírom. És ő az a egyetlen gyerek azt mondja ami igaz hogy az anyám mindig elvisz suliba ÉS ez milyen gáz. Meg úgy becézz hogy papír de nem mindig. Meg néhányszor meglök mert azt hiszi milyen nagy hülyéskedés. Meg mindig b&ziskodik van úgy meg akarja fogni a mellemet. Meg cuccaimat amit óra után ott hagyok a padon elveszi és elkezdi eldobálni meg minden. Vagy amikor csak úgy lefog és meg akar ettetni vmivel vagy ütögett. Hogy vágjak vissza?

2017. máj. 30. 22:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
34%

Én jól pofánvágtam volna már egyből az illetőt,nem kérdeztem volna meg a gyk-n,hogy mit tennék,tettem volna a dolgom!

Vagy ha nem mersz ütni,mert az tényleg nem megoldás és így te fogsz bajba kerülni,akkor szólj az osztályfőnöködnek,vagy te is sértsd meg őt valamivel.

Jól bántódjon meg!

Ezeket azért csinálja,mert engeded neki és nem tudod mitcsinálj ill. Mihez kezdj,mással ezt nem csinálja. Szóval ezek az alábbi lehetőségek.

Erkölcstanórán;

Tanár; -Mit kell ilyenkor csinálni gyerekek?

Meg kell beszélni egymással a problémátokat!

A nagy sz*rt!

Most te hány éves vagy?

2017. máj. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
33%
Rúgd tökön.
2017. máj. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha fiú, akkor rúgd tökön, de tényleg erősen!

Nemtud visszaütni, és illetve sokáig fog jajjgatni, mert nagyon kellemetlenül fog érezni! ;)


Ha nem teszel, le fognak alázni általános végéig...

2017. máj. 30. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Erről tudnia kellene a szüleidnek, vagy a tanáraidnak.

Meg kellene velük beszélni.

Egyedül nem tudod megoldani. Ez derül ki abból ami a pro lémád.

Valószínü, egy félrevonulós, introvertált, csendes emberke lehetsz. Van aki ezt a zárad ki tudja nyitni Benned. Mert nála a kulcs.

2017. máj. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Első körben beszéld meg a tanárokkal, osztályfőnökökkel. Ha nem csinálnak semmit akkor verd meg a kis taknyot.
2017. máj. 30. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

"Beszélj osztályfőnököddel, szüleiddel."

A nagy szart.

Állj ki magadért, és mondd meg neki, hogyha nem áll le, akkor nyomorékká vered..

2017. máj. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves 6-os.


Ésszel többre lehet menni szerinted?

Vagy mindig a legjobb megoldás az orrba vágom?

Mint egy fegyház börtön magatartás?



Az élet az, hogy: fogat fogért?

2017. máj. 31. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen most már nagy lesz a szám! Köszi a biztatást ezt fogom tenni vele!
2017. máj. 31. 07:00
 9/15 anonim ***** válasza:
Az ált.suliban egy siserehad fiatalabb gyerek szállt rám mindig, szünetekben. Én meg nem akartam konfliktust, úgyhogy volt, hogy csak ott álltam, és hagytam, hogy bántsanak. Aztán meglátta az egyik tanár szünetben mi történik, és csak annyit mondott, hogy vágjam pofon. Lekevertem az egyiknek egyet, onnantól kezdve egyik sem mert szekálni, sőt, jöttek, hogy játszak velük, meg ilyenek. :) Úgyhogy hajrá!
2017. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#7:


Öreg, ha valaki fejberúg az utcán, akkor azt mondod neki, hogy "köszi, kérek mégegyet"? No comment...

2017. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!