Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tőletek mi volt a legviccesebb...

Tőletek mi volt a legviccesebb, legkellemetlenebb, esetleg félreérthetőbb, amit egy lazább, jó fej tanár kérdezett, beszólt, és ez benned maradt?

Figyelt kérdés

2017. jún. 1. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
"Ne a hajamba"
2017. jún. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

A 60-as évek közepén történt, amikor nagyon szigorúan büntették a dohányzást a gimnáziumban, lányoknak meg főleg!

Természetesen cigiztünk a W.C.-ben, amikor bejött a fiatal tornatanárnő és megkérdezte: "Mi az, lányok, ti füstöt pisiltek?" Mindenki elnevette magát, ő is. Nem volt következménye a dolognak, viszont rettentően igyekeztünk az óráin attól fogva.

2017. jún. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Egyetemi tanár volt, irodalmat oktatott. Lolita elemzése kapcsán kezdett minket körbekérdezgetni, hogy: srácok, hány éves lenne a legfiatalabb lány, akit megdugnátok? Lányok, hány éves lenne a legidősebb férfi, akivel lefeküdnétek?

Kiccccsit sem volt kínos... de senki nem mert beszólni, hogy nincs köze hozzá...

2017. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szakkörön rajzot oktató tanár, nagyon bírtam, csúnyán beszélt velünk, de nem volt sértő valahogy.

Allergiás volt a szöszmötölős, "szálkás" rajztechnikára,

és mindig mondta, hogy "na mi a szőrös???", igen a pénisz, p-na, egyszer nagyon felhúzta magát, és egy hatalmas P betűt rajzolt rá az egyik diák "szálkás" rajzára, még be is karikázta. Viszont tőle tanultam meg jó pár anatómiai ábrázolásmódot, és technikát is.

De közben nagyon emberi is tudott lenni.

Ja és idősebbeket tanított, 19-23 éveseket.


30/N

2017. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Új töri tanárt kaptunk gimiben, az osztály nagy része pletykák által már mindent tudott a tanárról. Nem úgy mint a haverom. A tanárunk zsidó volt, pont a 2. VH-t vettük és feltette a kérdést, hogy "Ki tudja hány zsidót öltek meg a 2.VH alatt?". Erre haverom bekiabálta, hogy "Nem eleget." A tanár nem szólt semmit de ezek után nagyon rá szállt a srácra :D
2017. jún. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Laza, fiatal ofőm volt középsuliban úgy voltunk mint egy család.

Irodalmat oktatott és sok verselemzés órán átjöttek a szomszéd tanárok, hogy" mi ez a hangulat nincs tanárotok? "


Ott voltak a csúcs beszólások de poént nem tudok megjegyezni uh konkrétum nincs.

2017. jún. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%

Hú.. Nem is tudom. Egyszer biológia órán majdnem elaludtam, annyira untam a tanagyagot, és lehajtottam a fejemet a padra. Erre valaki megkocogtatta a vállam, és a biosz tanárnő úgy szól nekem, hogy "nekem itt ne aludjál, majd otthon az ágyban". Tudom.. Nem nagy szám, de akkor az volt.

Meg sokszor csak random simogatta a hajamat a biosz tanár.. XD


Meg amikor sok osztálytársam beszélt órán, és amikor megkérdezték, hogy mi olyan érdekes, hogy nem ér rá szünetben beszélni, mindig rávágtuk hogy "semmi". Azóta az egyik tanár szerint mi vagyunk a "semmi" osztály. :D


Meg a töri tanárom régebben csapkodta a seggem.. Hát.. Öö.. Ok?


Most így nem jut eszembe több hirtelen.

2017. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!