Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Úgy érzem, hogy valami nem...

Úgy érzem, hogy valami nem stimmel és a hátam mögött megy a kabaré, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit szeretek, és volt egy barátom, akivel ma nagyon összevesztem, mivel nekem semmit nem mond, hogy miért nincs esélyem,stb. Hiába írok, nem hajlandó. Van egy barátja, akinek elmondta a szerelmi drámámat pár hete(pedig azt mondtam hogy tartsa titokba) és az egész osztály előtt bealázott és amikor tanulunk, akkor meg néha papírt küld és a vele folyt(már mint a sráccal) beszélgetésünkből idézget. Ma elmondtam és letagadta, hogy nem mondta el, el küldtem és letiltott és azóta érzem, hogy valami baj lesz és nem stimmel valami. Mit csináljak?

2017. jún. 1. 20:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezt meséld el a lánynak az kezdésnek jó lesz, aztán semmit nem kell csinálni.


(és komolyan mondom)

2017. jún. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Egyetértek az előző válasszal.

S a többiek véleményére ne figyelj!

Nem érdemlik meg a figyelmet.

2017. jún. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!