Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy kene viselkednem vele?...

Hogy kene viselkednem vele? Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Van egy tanárom aki történelmet tanít,és elég furcsán viselkesik velem. Sokszor néz,ha nem az orájára figyelek 1 percig mar duhos..ha mondjuk kinezek az ablakon...sosem hiv felelni. Direkt kerul. Mas is eszrevette,hogy engem sosem kerdez,sosem feleltet mintha ott sem lennek. Mintha utalna. Ma az tortent hogy a baratnom vart a suli elott,es kerdezte hogy kit var...o mondta a nevem es elkezdett gondolkozni amikor mar 2 eve tanit es tudja hogy hivnak meg ismer. Es ezt csinalta...olyan erdekesen viselkedik velem...mintha kedvelne(mert van hogy sokszor osszenezunk oran) de van hogy olyan mintha utalna es direkt kerul...ma nagyon csunyan neztem ra mert bevallom merges voltam...nekem o eleg szimpatikus...vagy lehet kicsit tobb is:) de nem nem ezert viselkedik igy mert ezt latna raktam,oran rendes vagyok,csendes,jo tanulo.de megis ugy erzem van itt valami...csak nemtudom mi. Szerintetek?(bocsanat hogy ekezet nelkul irok de telefonrol nehez) a rosszindulatu/vicceskedo emberek kimeljenek. 10.-es vagyok.
2017. jún. 2. 11:25
 1/2 anonim válasza:
Ha esetleg arra gondolsz, akkor nem..nem szerelmes beléd. Ugyanmár szereinted megkockáztatná az állását? 😉
2017. jún. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem...nem erre gondoltam,tisztaban vagyok vele hogy nem lehet neki...de megis igy viselkedik😄
2017. jún. 2. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!