Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért tart szemmel ennyire?

Miért tart szemmel ennyire?

Figyelt kérdés

11. osztályba járok, és a nyelvtanárnőről van szó.Nagyon Jó vagyok a tantárgyból...de pár dolgot nem értek.

Órán állandóan figyel, ha külön felcsi van, akkor felém sétálgat, nézi mit csinálok persze mondd is vmit hozzá.

Doga írás közben megáll mellettem és nem tudom meddig, nézegeti amit írok. Ha látja, hogy leraktam a tollat, odajön megint és elkezdi kérdezgetni kész vagyok s hogy egész nyugodtan beadhatom...persze ha a folyosóm meglátom akkor is elkezd szemezgetni egyből...biromnagyon..Miért lehet ez? Nektek van ilyen tanárotok?

nő 35 talán 40 között van.



2017. jún. 5. 20:37
 1/1 anonim válasza:
Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni. Lehet csak ilyen a természete és bír téged. Lehet csak szimplán kedves akar lenni veled, mert jó vagy a tantárgyban, vagy normálisan viselkedel, stb :)
2017. jún. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!