Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan érjem el ezt?

Hogyan érjem el ezt?

Figyelt kérdés

10. osztályba végeztem most. Lány vagyok.

10 nap múlva évzáró, egy aranyos tanárnak aki nő és kb. 42-43 éves vettem ajándékot....Hogyan tudnám elérni, hogy elérzékenyüljön ott előttem ? Az ajándékba van egy festmény egy levél és egy bonbon.



2017. jún. 14. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Elérzékenyüljön előtted?

Miért akarod zavarba hozni?

2017. jún. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

valóban az elérzékenyülés a cél, vagy inkább a meghódítás? nem mindegy...

bár hozzá teszem, egyik sem normális dolog egy 16-17 éves fiútól egy 42-43 éves nővel szemben.


szerintem ezt engedd el, és keresgélj a korosztályodban lányokat, hidd el, ők valóban el fognak érzékenyülni egy romantikus cukiságtól (ha a megfelelő lányt választod), de a tanárnő szerintem inkább megijedne a dolgaidtól, és az sem kizárt, hogy mindezen viselkedéssel bajba sodrod őt a munkahelyén... gondolom, nem szeretnéd kirúgatni.

szóval csak okosan!

2017. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es: a kérdező lány :D
2017. jún. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezzel az a baj, hogy a tanárok már annyi ajándékot kapnak, hogy azt ajándékozzák tovább valakinek. Komolyan.

Így nehéz lehet elérzékenyíteni egy tanárt. Nagyon olyannak kell lennie az ajándéknak vagy az átadásnak, vagy nem is tudom.

2017. jún. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem fiúú vagyok hej..

Egy kézzel készített ajándék az nem egy bonbon, amit hiphop tovább lehet adni...

2017. jún. 15. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!