Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha az érettségi átadásnál az...

Ha az érettségi átadásnál az alábbi dolgot megcsinálom, akkor abból lehet probléma?

Figyelt kérdés

Idén láttam egy érettségi átadási ceremóniát az iskolámban (előrehozott érettségi miatt), én jövőre érettségizem.


Jövőre amikor én fogom átvenni, akkor egy náci karlendítéssel akarok búcsúzni az osztálytól és a tanároktól.


Nincs rá különösebb indokom miért akarom megtenni, talán szeretném ha így emlékeznének rám.

Az utolsó nap büszkén tudatnám velük a politikai nézetemet.


Eddig nem hangoztattam, mert nem ez volt a legfontosabb és nem is akartam összetűzést, de ha már megvan az érettségi, akkor büszkén felvállalnám.


A kérdés, hogy ennek lehetnek jogi következményei?

Úgy tudom hazánkban a náci karlendítés nem tilos közterületen, de az iskolákra nem tudom mi érvényes.



2017. jún. 25. 02:33
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
90%
Magyarországon büntetendő a jelenlegi törvények szerint... De szerinted ki fog komolyan venni egy (jobb esetben) 18 éves gyereket, aki így búcsúzik el? Lejáratod magad. Mondom ezt úgy, hogy semmi gondom nincs a nemzeti szocializmussal, csak a feltűnési viszketegséges gyerekekkel.
2017. jún. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
93%

Miféle náci vagy te, hogy gyakorikérdéseken érdeklődsz, hogy rendbonthatsz-e?

Amúgy szerintem megúsznád, de ez fog megmaradni rólad a tanáraidban, meg az osztálytársaidban, ami akkor necces, ha életedben el akarsz még menni osztálytalálkozóra.

2017. jún. 25. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
73%
Ezzel csak lejáratod, nem felvállalod magad. Nincs bajom azzal, ha valaki nemzeti érzelmű, csak akkor legalább ne legyen szűklátókörű - nem tudom létezik-e ilyen ember.
2017. jún. 25. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
58%

Bár büntetendő, de megúszhatod, ha arra hivatkozol, hogy csupán állampolgári jogodat gyakoroltad!

Alap: hülyének lenni állampolgári jog!

2017. jún. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
36%

Jut eszembe:

"láttam egy érettségi átadási ceremóniát"

Milyen érettséget adnak át ilyenkor?

A bizonyítvány nem egyenlő az érettséggel!

2017. jún. 25. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
100%

Amit tervezel, az nem vagányság, de még csak nem is jófej dolog, hanem nemes egyszerűséggel feltűnési viszketegség.

Ha az osztálytársad lennék, egyszerűen szemközt röhögnélek és az életben többet nem vennélek komolyan, - mehetnél a "bohócok" fiókba.

2017. jún. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
80%
És ilyenek kapnak érettségit...
2017. jún. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
84%
Senkit sem érdekelnek a politikai nézeteid. Azt gondolnám, hogy egy hülyével több a világon, aztán pár perc múlva el is felejteném az egészet.
2017. jún. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
94%
Meg ne próbáld,fuuu. Nagyon lejáratnád magad. Rosszabb mintha meztelen mennél oda.
2017. jún. 25. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 Sunshinedoll ***** válasza:
57%
Remélem pofán vernek :D
2017. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!