Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit gondoltok az alábbi szituról?

Mit gondoltok az alábbi szituról?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy föci-biosz tanár. A gyermekét angolból korrepetálja ennek a tanárnak egy tanítványa.


Megengedhető szitunak tartod, vagy nem?


Gondoljunk bele, a tanítványa, aki jó angolból, őt esetleg cinkelhetik az osztálytársai, hogy "föciből, bioszból biztos azért kapsz jó jegyeket, mert a tanár gyerekét korrepetálod angolból..."



2017. júl. 8. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Az, aki ezzel vadolja a gyereket, az szimplan egy rosszindulatu tusko. Nem kell vele foglalkozni, vagy legalabbis meg kell neki max mondani, hogy ezt akar be is fejezheti. Azert mert sok az ilyen gyomorforgato ember, nem kell abahagyni a korrepetalast, ne hgy mar mas velemenye hatarpzza meg ki mit mikor csinalhat es miert.
2017. júl. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Teljesen korrekt. Amúgy meg senkinek semmi köze, hogy ki és hova jár iskola után.

Egyetértek az elsővel. Csak rosszindulatú emberek pletykái ezek.

2017. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs, ezzel semmi gond, főleg ha mindkét fél helyén kezeli a dolgokat. Nekem iskolás koromban az ofőm fia volt a legjobb barátom, de soha nem merült fel, hogy az iskolán kívüli ismeretség végett más bánásmódban részesültem volna mint a többiek.
2017. júl. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ezekkel a válaszokkal egyet értek bár, de azt elfelejtettem hozzátenni, hogy én elsősorban azon dilemmázom, hogy ilyen helyzetet A FELNŐTT RÉSZÉRŐL vajon engedni kellene-e.


Pl esetleg nem saját diákjai közül kellene választania korrepetítort...


Nem a diákok reakciója az érdekes számomra ebben.


Egyébként köszönöm a válaszokat, most kiegészítettem kérdésem, hogy miként értettem.

2017. júl. 9. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!