Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi volt a legdurvább koleszos/...

Mi volt a legdurvább koleszos/táboros történet, amiről hallottatok? (Verekedés, fenyegetés, veszekedés)

Figyelt kérdés

2017. júl. 10. 01:18
 1/7 anonim ***** válasza:
78%

Egy csaj vagdosta magát és csupa ver lett a szoba fala, persze ez csak azután derült kő, hogy kiköltözött, mert alapból annyira kattant és elviselhetetlen volt, hogy egyedül kapott egy szobát.

Egy srác kiugrott egy felső szintről.

Buliban lerúgtak valakit a lépcsőn és meghalt.

Elég durva?

2017. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ami táborról én tudok, ott ilyenek voltak, amik nekem a legdurvábbak:


Mi táboraink (elitgimi volt, tehát itt tényleg ilyesmik voltak a legdurvábbak):

- egyszer egy szervező diák és egy tanár a gólyatáborban nagyon durván összeszólalkozott... az volt, hogy takarodó közeledett, a szervező diák a csapatát akarta volna küldeni fürdeni, de elfoglalták mások a fürdőt, addig ő gitározott nekik, az egyik tanár meg elkezdte leordítani a fejét, hogy miért nincsenek kussban... ez odáig fajult, hogy a srác sulikezdés előtt kb. egy héttel iskolát váltott, mert annyira besértődött (nem ő járt rosszabbul sztem, mert egy kifejezetten jó tanuló srác volt)

- egy táborban egy csaj részegen átmászott egyik erkélyről a másikra... majdnem leesett


Más tábor (napközis tábor... anyám iskolaorvos volt, így kirendelték, én meg ott segítettem neki):

- azért azt durva volt látni, hogy alsós!!! csajok hogy tépik egymás haját és milyen alpári módon ordibálnak egymásra piti ügyek miatt (én akartam arra a székre ülni, te vagy a r...c, nem, te vagy a r...c stb.)... egy-kettő közülük nem lógott volna ki öltözetre, viselkedésre és külsőre sem az út szélén álló munkásnők közül...

2017. júl. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, igen, ilyenekre gondoltam.
2017. júl. 10. 10:36
 4/7 anonim ***** válasza:
24%
Már megint egy beteg kérdés...
2017. júl. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nekem egyetemi gólyatáborban mesélték, hogy a srác a 3. emeleten a szoba ablakában ült és ivott, cigizett, majd kiesett az ablakból és lezuhant. A biztonsági őrök pedig odarohantak, mire a srác felpattant és elfutott, mert megijjedt.
2017. júl. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szívatásból egy srácot a gatyaszáránál fogva, fejjel lefelé kilógattak az emeletről. Szegény csávó kiesett a gatyájából, lezuhant. Mázlija volt, h csak a kulcscsontja törött el.
2017. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csaj hóttrészegen átmászott egyik erkélyről a másikra, és majdnem leesett.
2022. nov. 10. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!